Fear the Walking Dead

i

Autor: materiał prasowy

Fear the Walking Dead sezon 8 - kiedy premiera nowych odcinków?

2021-12-07 15:00

Fear the Walking Dead to spin-off uwielbianego serialu The Walking Dead, którego pierwszy sezon miał w Polsce premierę w 2016 roku. Obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny, spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony widzów. Do tej pory mieli oni okazję obejrzeć 6 pełnych sezonów oraz pierwszych 8 odcinków 7. sezonu. Kiedy premierę będzie mieć 8. sezon Fear the Walking Dead?

Fear the Walking Dead sezon 8 - kiedy premiera? Na początku grudnia 2021 roku widzowie mieli okazję obejrzeć ósmy odcinek siódmego sezonu Fear the Walking Dead. Po wyemitowaniu pierwszej części odsłony, tradycyjnie przyszedł czas na kilkumiesięczną przerwę. Na powrót produkcji z drugą częścią siódmego sezonu musimy poczekać aż do kwietnia 2022 roku. Fani serialu już teraz zastanawiają się jednak, czy i kiedy powstanie 8. sezon Fear the Walking Dead. Przychodzimy z odpowiedzią!

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Fear the Walking Dead sezon 8 - kiedy premiera?

Telewizja AMC potwierdziła, że powstanie 8. sezon serialu Fear the Walking Dead. Wiadomo już, że nowe epizody będą nagrywane w nowej lokalizacji - w Savannah w stanie Georgia. Ich premiera została zaplanowana na 2022 rok, ale jak na razie nie jest znana dokładna data. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.