FAUDA

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Fauda powróci z 5. sezonem na Netfliksa? Zaskakujące słowa twórców

2023-02-02 14:04

"Fauda" powróciła z długo wyczekiwanym czwartym sezonem i ponownie podbiła Netfliksa. W sieci nie brakuje pytań o kontynuację serialu, więc postanowiliśmy sprawdzić, czy twórcy planują wrócić z nowymi odcinkami. Odpowiedź jest zaskakująca!

FAUDA doczeka się nowych odcinków? Czwarta odsłona serialu pojawiła się w bibliotece Netfliksa 20 stycznia 2023 r. To oznacza, że fani musieli czekać prawie trzy lata na kolejne przygody bohaterów izraelskiego dramatu. Przypomnijmy, że produkcja debiutowała na Netfliksie w grudniu 2016 r., kontynuacja pojawiła się w maju 2018 r., a trzecia odsłona w kwietniu 2020 r. Informacja o powstaniu czwartej części wywołała euforię wśród widzów, którzy chętnie sięgnęli po nowe odcinki. "Fauda" znalazła się w rankingu TOP10 Netfliksa, więc wyniki popularności mówią same za siebie. Czy w takim razie jest szansa na nowe epizody?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nadchodzi kolejny brutalny horror od dystrybutora "TERRIFIER 2". W głównej roli aktor z Breaking Bad!

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

FAUDA - sezon 5 powstanie?

Wielu fanów uważa, że zakończenie z czwartego sezonu serialu jest otwarte i z chęcią zobaczyliby jeszcze jedną część. Niektórzy widzowie jednak nie są za kontynuacją i twierdzą, że nowe odcinki byłyby naciągane i kręcone na siłę. Jedna z użytkowniczek na Filmwebie komentuje, że kolejna odsłona mogłaby być sezonem zemsty i odwetu kobiet. Jednocześnie dodaje, że nie jest przekonana do realizacji sequela. A co na to twórcy? Serialowy Doron twierdzi, że jest otwarty na kontynuację i z chęcią ponownie wejdzie na plan. Studio odpowiedzialne za realizację "Faudy" myśli za to, by zamiast 5. sezonu nakręcić film i w ten sposób pożegnać się z serialem. Myślicie, że to dobry pomysł? Na ten moment Netflix i stacja telewizyjna Yes Oh nie potwierdziły oficjalnie żadnych informacji.

Sonda
Serial "Fauda" jako film, to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE