The Unseen

i

Autor: Materiały prasowe The Coven

Nadchodzi kolejny brutalny horror od dystrybutora "TERRIFIER 2". W głównej roli aktor z Breaking Bad!

2023-02-02 11:33

Pamiętacie Waltera Juniora z Breaking Bad? W jego rolę wcielał się przed laty RJ Mitte. Aktor ponownie wraca na ekrany, ale tym razem w brutalnym horrorze, do którego prawa nabyła firma odpowiedzialna za drugą część głośnego Terrifiera!

RJ Mitte najbardziej zasłynął rolą w serialu Breaking Bad, gdzie wcielał się w syna głównego bohatera, Waltera White'a. Później nie pojawiał się zbyt często na ekranie, a jak już to robił, to większość z tych tytułów przeszła bez echa. Aktor zagrał, m.in. w filmach "Triumf", "Za humor i Sunny" oraz w "Zanosi sie na burzę". Wszystko wskazuje na to, że teraz ponownie zrobi się o nim głośno. Mężczyzna znalazł się w głównej obsadzie filmu "The Unseen". Co ciekawe, obok niego zagrają gwiazdy z "Better Call Saul" i "Cichago Fire"!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Walter White powraca! Bryan Cranston ponownie wcieli się w bohatera Breaking Bad!

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

The Unseen. Brutalny horror z gwiazdą Breaking Bad

Obsada horroru "The Unseen" zapowiada się całkiem nieźle! Historia filmu skupia się na studencie prawa, Tommym Olsonie, który zaczyna tracić rozum po tym, jak zostaje wciągnięty w morderstwa. Okazuje się, że za tym wszystkim stoi tajemnicza siła z przeszłości. W głównej roli pojawi się RJ Mitte ("Breaking Bad"), a także Jennifer A. Goodman ("Better Call Saul") oraz Christian Stolte ("Chicago Fire"). Czy nadchodząca produkcja okaże się kasowym hitem? Warto dodać, że prawa do horroru nabył dystrybutor głośnego filmu "Terrifier 2. Masakra w Święta". Przygody morderczego klauna zwróciły się w pierwszą dobę od premiery, a później trafiły do kilku krajów - w tym również do polskich kin.

Sonda
Myślisz, że RJ Mitte sprawdzi się jako główny bohater horroru?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE