FAME MMA 7 - PPV, cena. Jak wykupić dostęp i ile kosztuje?

2020-07-07 13:34 PK
FAME MMA
Autor: Materiały prasowe

FAME MMA wraca z siódmą odsłoną! Po kilkumiesięcznym zastoju spowodowanym pandemią koronawirusa znowu będziemy mogli emocjonować się walkami znanych i lubianych celebrytów, youtuberów, influenserów. Tradycyjnie galę będzie można obejrzeć za pośrednictwem PPV. Wszystkie szczegóły dotyczące usługi znajdziecie poniżej.

FAME MMA 7 - PPV. Ile kosztuje i jak wykupić dostęp do transmisji 7. edycji? Po masowo odwoływanych wydarzeniach sportowych i kulturalnych w końcu wszystko zaczyna wracać do normalności. Także FAME MMA! Organizacja we wrześniu zorganizuje siódmą już galę uwielbianych przez fanów freak fightów. Jedną z gwiazd będzie nowy nabytek FAME MMA - Popek! Poza popularnym raperem w oktagonie zobaczymy m.in. Adriana Polaka, Amadeusza Ferrari, Kamila Hassana i Maksymiliana "Wiewióra" Wiewiórkę.

FAME MMA 7 - PPV i cena dostępu

Siódma gala FMAE MMA odbędzie sie 5 września 2020 roku. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji wydarzenia, transmisja będzie dostępna online i będzie płatna. Walki youtuberów, influencerów oraz celebrytów będzie można śledzić na żywo po wykupieniu PPV. Prawdopodobny koszt to jedyne 19,99 zł. Więcej informacji na temat nadchodzącej gali oraz jej transmisji znajdziecie na stronie famemma.tv.

FAME MMA 7: Arkadiusz Tańcula nagrał kawałek z Cypisem! Będzie hit lata?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE