FAME MMA 4 - konferencja 2. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

2019-06-16 12:03
FAME MMA 4 - online PPV
Autor: screen youtube.com/FAME MMA FAME MMA 4 - online PPV

FAME MMA 4 zbliża się wielkimi krokami! Przed nami druga konferencja prasowa, która odbędzie się w poznańskim Novotelu. Nie mamy wątpliwości, że bohaterowie 4. edycji FAME MMA tym razem wzbudzą więcej emocji i podsycą apetyty przed galą w Częstochowie. Transmisja na żywo z konferencji FAME MMA 4 do sprawdzenia w jednym miejscu.

FAME MMA 4 - druga konferencja odbędzie się w niedzielę, 16.06.2019 w Poznaniu w Hotelu Novotel. Organizatorzy przewidzieli tylko 150 biletów na to wyjątkowe wydarzenie, więc zapewne większość fanów FAME MMA z pewnością obejrzy konferencję w internecie. Poprzednie spotkanie bohaterów 4. edycji FAME MMA obyło się bez większych emocji i skandali, dlatego tym razem możemy spodziewać się prawdziwej petardy. Czy Marta Linkiewicz pozostanie obojętna na słowne zaczepki swojej rywalki - Lil Masti? O tym przekonamy się już 16 czerwca! Kiedy druga konferencja FAME MMA 4? O której godzinie Gdzie oglądać?

FAME MMA 4 - druga konferencja

2. konferencja FAME MMA 4 odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca o godzinie 18:00. Wydarzenie tradycyjnie potrwa około dwóch godzin. Transmisja na żywo z drugiej konferencji udostępniona będzie na oficjalnym kanale FAME MMA www.youtube.com/famemmatv Przypomnijmy, że podczas gali w Częstochowie, która odbędzie się już 22 czerwca zobaczymy m.in. takie pojedynki: Linkimaster (Marta Linkiewicz) - Lil Masti (znana szerzej jako SexMasterka), Polak - Ferrari czy Ambro - Don Kasjo. Więcej o karcie walk znajdziecie w linku poniżej.

FAME MMA 4 - pełna karta walk

FAME MMA 4 - zapowiedź walki Ambro vs Don Kasjo

NAJNOWSZE