FAME MMA 3: Godlewska - Linkiewicz: gdzie oglądać online za darmo?

2019-03-30 10:39
Walka Godlewska vs Linkiewicz - gdzie oglądać?
Autor: Fot. MARIUSZ KAPALA / GazetA LUBUSKA/Polska Press/East News Walka Godlewska vs Linkiewicz - gdzie oglądać?

Esmeralda Godlewska - Marta "Linkimaster" Linkiewicz to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk na FAME MMA 3. O której godzinie i gdzie oglądać? Najważniejsze informacje dotyczące transmisji na żywo znajdziecie poniżej.

Walka Esmaraldy Godlewskiej z Martą Linkiewicz od kilku tygodni budzi ogromne emocje. Do starcia celebrytek dojdzie w sobotę, 30 marca w Atlas Arenie w Łodzi podczas 3. edycji FAME MMA. Już same konferencje prasowe z udziałem Linkimaster i Godlewskiej biły rekordy popularności, dlatego można przypuszczać, że najbliższa gala odniesie jeszcze większy sukces niż dwie pierwsze. Mnóstwo z was szuka w sieci informacji, gdzie oglądać walkę Godlewska - Linkiewicz. Postanowiliśmy zebrać wszystkie informacje dotyczące transmisji tego długo wyczekiwanego pojedynku.

zobacz: FAME MMA 3: ZAWODNICY, KARTA WALK

Walka Godlewska - Linkiewicz stream online

Podobnie jak poprzednia gala FAME MMA i tym razem transmisja na żywo będzie płatna. Wszyscy, którzy mają ochotę obejrzeć walkę Linkiewicz - Godlewska muszą wykupić PPV na stronie famemma.tv. Zważywszy na to, jakie emocje czekają nas tego wieczoru cena 19.99 zł nie jest wygórowana. Będzie to jedyny legalny stream online z FAME MMA 3 w sieci. Niestety na razie nie ma podanych godzin walk na FAME MMA 3. Jeżeli coś się zmieni w tym temacie, to artykuł zostanie zaktualizowany. 

NAJNOWSZE