Fame MMA 10 - POWTÓRKA. Jak i gdzie można obejrzeć powtórkę gali?

2021-05-14 16:33 Alicja Wójcik
Fame MMA
Autor: Lizakowska / Fame MMA

To jubileuszowa gala bijącego rekordy popularności Fame MMA. Już po raz 10. w oktagonie zobaczymy starcie celebrytów, youtuberów i influencerów. Podczas jubileuszowej gali Fame MMA jako walka wieczoru zaplanowane zostało starcie Don Kasjo vs. Parke. Walczą oni o Pas Króla oraz sztabkę złota w limicie wagowym 83 kg. Norman Parke to pochodzący z Irlandii Północnej zawodnik MMA oraz KSW.

Fame MMA 10 - POWTÓRKA. Jak i gdzie można obejrzeć powtórkę gali? Jubileuszowa gala zaplanowana została na sobotę 15 maja. Interesująco zapowiada się nie tylko walka wieczoru, ale także pozostałe starcia. W karcie walk znaleźli się m.in. Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel, Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs. Kamila Wybrańczyk czy Amadeusz "Ferrari” Roślik vs. Mateusz Gąsiewski.

Fame MMA 10 - POWTÓRKA. Jak i gdzie można obejrzeć powtórkę gali?

Gdzie oglądać Fame MMA 10 live? Transmisja na żywo dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej Fame MMA TV (https://famemma.tv). Należy wykupić Pay-Per View. Dla fanów organizatorzy przygotowali dwa warianty PPV. Jeden z nich zapewnia dostępność jedynie na 48 godzin. Jednak dla osób, które nie będą mogły obejrzeć walk w tym terminie, jest również druga, nieco droższa opcja PPV, która daje dostęp aż na 7 dni. Jej koszt to:

  • Hotpay - 29,99 zł
  • PayPal - 33,99 zł
  • PayU - 30,99 zł
  • PaysafeCard - 29,99 zł
  • Stripe - 33,99 zł
Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE