F1: GP Singapuru 2019. Stream online i transmisja TV. Godzina wyścigu

2019-09-19 13:00
F1: GP Singapuru 2019. Stream online i transmisja TV. Godzina wyścigu
Autor: AP PHOTO/LUCA BRUNO F1: GP Singapuru 2019. Stream online i transmisja TV. Godzina wyścigu

GP Singapuru online i w TV to dwie opcje oglądania oraz przeżywania emocji na żywo! Jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego tygodnia, a wszystko to za sprawą kolejnego już w tym sezonie startu naszego reprezentanta. Wszyscy liczą, że mimo pogłosek o tym, że Kubica odejdzie z F1, jednak postara się wywalczyć najlepszą pozycję w Singapurze! Gdzie oglądać wyścig na żywo w TV i online? O której oglądać wyścig?

F1: GP Singapuru 2019. Stream online i transmisja TV. Godzina wyścigu. GP Singapuru - stream za darmo i transmisja w TV to dwie rzeczy, które interesują kibiców. Tor w Singapurze pierwsze wyścigi gościł w 2008 roku. Pierwszym zwycięzcą w historii Grand Prix Singapuru został Hiszpan Fernando Alonso z teamu Renault. Dystans, który muszą pokonać kierowcy F1 to 309 kilometrów. W zeszłym roku Pole position zdobył Lewis Hamillton z Mercedesa, a na podium znaleźli się Lewis Hamillton z Mercedesa, Max Verstappen z Red Bulla i Sebastian Vettel z teamu Ferrari. Gdzie i o której oglądać na żywo GP Singapuru w TV i online? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

GP Singapuru: online, stream za darmo 22.09.2019

Gdzie oglądać GP Singapuru online? To najczęściej zadawane pytanie w wyszukiwarce przez kibiców Formuły 1. Mają oni nadzieję, że będzie możliwość zobaczenia w internecie rywalizację najlepszych kierowców świata. Będzie taka możliwość, ale niestety nie całego wyścigu. GP Singapuru będzie można oglądać od godziny 15:05 na stronie sport.tvp.pl. By oglądać GP Singapuru online 22.09.2019 od samego początku na urządzeniach mobilnych, laptopie bądź tablecie, należy wykupić pakiet w Eleven Sports. Jedną z opcji jest pakiet na 30 dni za ok. 15 złotych.

GP Singapuru 2019 - transmisja TV

Gdzie i o której oglądać F1 na żywo w TV? Wyścig o GP Singapuruc rozpocznie się punktualnie o godzinie 14:05. Wtedy też oglądając F1 w Eleven przeniesiemy się ze studia w Warszawie na tor w Singapurze. Transmisja dostępna będzie również na ogólnodostępnym kanale telewizyjnym, jakim jest TVP. Tam jednak obraz z toru pokazany będzie od godziny 15:00. 

NAJNOWSZE