Rolnik szuka żony 10

i

Autor: kadr z programu "Rolnik szuka żony"| źródło: VOD TVP

fala krytyki

Ewa z „Rolnik szuka żony” skrytykowana. Uczestniczka odpowiedziała internautom

2024-01-11 10:41

Ewa Kryza z "Rolnik szuka żony 10" walczyła o względy rolnika Waldemara. Para nie wytrzymała jednak próby czasu i rozstała się w dosyć burzliwych okolicznościach. W ostatnim czasie, na Ewę spadła fala krytyki, a uczestniczka postanowiła postawić jej czoła.

Ewa z 10. edycji "Rolnik szuka żony" podbiła serca widzów jako sympatyczna kandydatka Waldemara Gilasa. Sam Waldemar był niezwykle oczarowany Ewą, ale czas pokazał, że nie są dla siebie stworzeni. Widzowie finałowego odcinka "Rolnik szuka żony 10" byli świadkami zaciętej konfrontacji Ewy i rolnika w ostatnim odcinku. Teraz, internauci nie zostawili na Ewie suchej nitki. Kryza postanowiła odpowiedzieć.

Ewa z „Rolnik szuka żony” nie tęskni za Waldemarem. Fani w szoku, z kim pozuje

Ewa Kryza w ogniu krytyki

Ewa Kryza wielokrotnie wspominała przed kamerami rolniczego show, że interesuje się muzyką oraz śpiewem. Podczas jednej z randek z Waldemarem, wykonała dla niego utwór, który oczarował mężczyznę. Mało kto wie, że Ewa nie pierwszy raz miała okazję występować w telewizyjnym programie, ponieważ pojawiła się już w innym, popularnym talent show. Uczestniczka pochwaliła się swoimi próbami wokalnymi na Instagramie. Ewa wykonała kilka świątecznych piosenek, które nie do końca przypadły do gustu jej obserwatorom. Pod nagraniem pojawiły się słowa uznania, ale nie zabrakło również ostrej krytyki: "Pani wszystko śpiewa tak samo na jedno kopyto...Nie ma ani charyzmy ani polotu, takie śpiewanie na karaoke co najwyżej. Jest pani bardzo miła i sympatyczna, ale tym śpiewaniem to kariery pani nie zrobi", "Z całym szacunkiem, ale trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść" - czytamy pod postem.

Ewa z "Rolnik szuka żony" rozkręca karierę muzyczną. Ceny biletów na jej koncert zaskakują!

Ewa postanowiła odpowiedzieć na krytykę internautów i zwróciła się do nich w krótkiej wiadomości: "Cześć, witajcie. Pomyślałam, że powiem kilka słów do was (...) Chciałam podziękować za wszystkie wiadomości, komentarze. Te negatywne też przyjmuję, bo każdy ma prawo do swojej opinii. Ściskam was i pozdrawiam" - poinformowała Kryza. Ewa postanowiła również zmienić swoje ustawienia prywatności na Instagramowym profilu. Żeby móc oglądać to, co zamieszcza tam uczestniczka "Rolnik szuka zony 10" - trzeba ją obserwować, chociaż warto mieć na uwadze to, że nie każdego może ona przyjąć, do grona swoich obserwatorów.

Skandale w "Rolnik szuka żony". Tymi aferami żyła cała Polska!

"Rolnik szuka żony" od 2014 roku pomaga znaleźć miłość rolnikom i rolniczkom. Prowadzącą program jest Marta Manowska. Wielu uczestników programu założyło szczęśliwe rodziny lub rozwijają swój związek w najlepsze. Produkcja ogłosiła nabór do 11. edycji "Rolnik szuka żony", który ukaże się w 2024 roku. 

Zgrzyt u Waldemara i Ewy przed finałem!