Eurowizja Junior 2023

i

Autor: France Televisions / EBU Eurowizja Junior 2023 - kiedy ceremonia otwarcia?

Transmisja

Eurowizja Junior 2023 - ceremonia otwarcia. Kiedy i gdzie oglądać wydarzenie?

2023-11-20 13:49

Eurowizja Junior 2023 odbędzie się 26 listopada, ale wcześniej należy uroczyście otworzyć konkurs. Europejska Unia Nadawców we współpracy z Niceą przygotuje wielką ceremonię powitalną. Kiedy się odbędzie oraz gdzie będzie można ją obejrzeć? Zdradzamy informacje, gdzie należy szukać transmisji z wydarzenia.

Eurowizja Junior 2023 zbliża się wielkimi krokami. Uroczysta ceremonia otwarcia odbędzie się nad Morzem Śródziemnym, bo to Lazurowe Wybrzeże gości tegoroczny konkurs. Organizatorzy postanowili zorganizować wielkie otwarcie w hotelu Negresco w Nicei. To właśnie tam przygotowany zostanie długi dywan, po którym przejdzie 16 delegacji, które biorą udział w wydarzeniu. Utalentowane dzieci zapozują do zdjęć, odpowiedzą na pytania dziennikarzy, a także wylosują swoje pozycje startowe w finałowym koncercie. Zobaczymy tam między innymi Maję Krzyżewską, czyli reprezentantkę Polski. Zapowiedziano także dodatkowe atrakcje. Gdzie będzie można obejrzeć wydarzenie?

Eurowizja Junior 2023 - główni faworyci do zwycięstwa

Eurowizja Junior 2023 - ceremonia otwarcia. Transmisja ONLINE

Ceremonia otwarcia 21. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się w poniedziałek, 20.11.2023. Transmisja wydarzenia rozpocznie się o godzinie 16:00 i ma potrwać około półtorej godziny. Będzie można je obejrzeć na YouTube na kanale Junior Eurovision Song Contest. Link zamieszczamy niżej. Czy będzie transmisja w telewizji?

Eurowizja Junior 2023 - ceremonia otwarcia. Transmisja w TV

Czy ceremonię otwarcia Eurowizji Junior 2023 będzie można obejrzeć również w telewizji? To pytanie z pewnością zadają sobie osoby, które planują ją oglądać. Niestety, Telewizja Polska nie zdecydowała się na transmisję, a więc będzie można obejrzeć ją jedynie w internecie.