Eurowizja Junior 2019 online. Gdzie oglądać finał konkursu w internecie?

2019-11-24 12:47
Eurowizja Junior 2019
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Tegoroczna Eurowizja Junior to dla Polaków wydarzenie wyjątkowe. Po raz pierwszy w historii konkurs organizowany jest w naszym kraju. A wszystko za sprawą zeszłorocznej wygranej Roksany Węgiel, która zapewniła nam pierwszeństwo przy zgłoszeniach na gospodarza Eurowizji Junior 2019. Czy w tym roku pójdzie nam równie dobrze jak w poprzednim? Nie jest to wykluczone, ponieważ tegoroczna reprezentantka Polski, Viki Gabor, startuje z równie mocną propozycją.

Eurowizja Junior 2019 online. Gdzie oglądać finał konkursu w internecie? Tegoroczna edycja Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci wzbudza w naszym kraju ogromne emocje, a widzów, którzy będą chcieli śledzić wydarzenie w internecie, z pewnością nie będzie brakować. Na szczęście organizatorzy zadbali o to, aby Eurowizja Junior 2019 była dostępna na również na oficjalnym streamie online.

Eurowizja Junior 2019 online. Gdzie oglądać finał konkursu w internecie?

Finał Eurowizji Junior 2019 został zaplanowany na niedzielę 24 listopada. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00, a transmisję telewizyjną przeprowadzą TVP1 oraz, podobnie jak rok temu, TVP ABC. W internecie finał konkursu można śledzić w kilku miejscach: vod.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej VOD. Powinna być dostępna także na oficjalnej stronie Eurowizji Junior junioreurovision.tv.

Polskę na tegorocznym konkursie reprezentuje 12-letnia Viki Gabor z utworem Superhero. Młoda wokalistka przez wielu ekspertów typowana jest na faworytkę Eurowizji Junior 2019! Czy uda jej się powtórzyć sukces Roksany Węgiel sprzed roku? Bardzo mocno trzymamy za to kciuki!

NAJNOWSZE