Luna / Eurowizja 2024 / zdjęcie z drugiej próby

i

Autor: Sarah Louise Bennett / EBU

TRANSMISJA ZA DARMO

Eurowizja 2024 – pierwszy półfinał na żywo. Gdzie i o której godzinie oglądać koncert 7.05 [TRANSMISJA]

2024-05-07 20:08

Już dziś wieczorem odbędzie się pierwszy półfinał Eurowizji 2024. We wtorek 7 maja na scenie zaprezentują się artyści z różnych krajów, a wśród nich nie zabraknie polskiej reprezentantki Luny. To emocjonujące widowisko będzie oczywiście transmitowane na żywo. Gdzie i o której godzinie będzie można obejrzeć występ Polski oraz pozostałych uczestników?

Eurowizja 2024 to wydarzenie, na które czekali fani muzyki z całego świata. Wyjątkowe muzyczne święto przy każdej swojej edycji gromadzi na scenie wielu utalentowanych wokalistów i uzdolnionych wokalistek. Nie inaczej będzie tym razem! Przypomnijmy, że tegoroczna Eurowizja odbywa się 7-11 maja. To oznacza, że dzisiaj, we wtorek 7 maja, rozpoczynają się pierwsze i pełne napięcia półfinały. Na scenie pojawi się wielu uzdolnionych reprezentantów z różnych krajów, a wśród nich nie zabraknie reprezentantki Polski.

Eurowizja 2024 - główni faworyci do zwycięstwa

Eurowizja 2024 - pierwszy półfinał. Transmisja na żywo w TV i ONLINE

Wielu zainteresowanych zapewne zastanawia się, gdzie obejrzeć pierwszy półfinał Eurowizji 2024. Na całe szczęście transmisja będzie dostępna za darmo w telewizji na kanale TVP1, chociaż nie jest to jedyna opcja oglądania 68. odsłony Konkursu. Dzisiejszy półfinał będzie dostępny do oglądania na żywo również online na platformie TVP VOD i oficjalnym kanale Eurowizji na YouTube. Warto zaznaczyć, że dzisiaj tylko 10 państw przejdzie do decydującego etapu. Czy wśród niech znajdzie się Polska? Przekonamy się wkrótce. Pierwszy półfinał rozpocznie się 7 maja o godzinie 21:00 czasu polskiego.