Eurowizja 2021 YouTube - na żywo. Gdzie znaleźć transmisję online?

2021-05-22 18:56 Alicja Wójcik
Eurowizja
Autor: DPPA/Sipa USA/East News

Tegoroczny konkurs Eurowizji jest wyjątkowy - ze względu na pandemię koronawirusa Eurowizja w 2020 roku została odwołana, dlatego fani musieli zmierzyć się aż z dwuletnią przerwą. Jak podkreślają eksperci, tegoroczny poziom jest niezwykle wyrównany i ciężko wskazać wyraźnego faworyta. Polskim reprezentantem na Eurowizji 2021 jest Rafał Brzozowski, który na scenie w Rotterdamie wykonuje piosenkę The Ride.

Eurowizja 2021 YouTube - na żywo. Gdzie znaleźć transmisję online? W tym roku tradycyjnie odbywają się dwa finały, a następnie finał, do którego awansuje po 10 krajów z każdego z półfinałów. Eurowizja 2021 została zaplanowana na 18, 20 oraz 22 maja (wtorek, czwartek i sobota). Nasz reprezentant, Rafał Brzozowski, prezentuje się na scenie w Rotterdamie podczas drugiego półfinału - wylosował numer startowy 6.

Eurowizja 2021 YouTube - na żywo. Transmisja online

W polskiej telewizji zarówno półfinały, jak i finał, emitowane są przez TVP. W tym roku jednak nie usłyszymy komentarza Artura Orzecha - konkurs w 2021 komentują Marek Sierocki i Aleksander Sikora. Eurowizję można obejrzeć również online - zarówno finały, jak i półfinały dostępne są na żywo na YouTubie, a po zakończeniu transmisji pozostają one nadal dostępne do obejrzenia. Eurowizja transmitowana jest w internecie na oficjalnym kanale na YouTubie konkursu. Zarówno półfinały, jak i finał rozpoczynają się o godzinie 21:00. Decydując się na obejrzenie Eurowizji w taki sposób, nie mamy dostępu do komentarza po polsku, a cały konkurs transmitowany jest wyłącznie w języku angielskim.

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE