Cristiano Ronaldo / EURO 2024

i

Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

PIŁKA NOŻNA

Euro 2024 - jakie mecze dzisiaj? Harmonogram i transmisja na 5 lipca

2024-07-05 10:11

Przed nami pierwsze zmagania w 1/4 finału Euro 2024. W piątek 5 lipca poznamy pierwszą parę, która awansuje dalej i spróbuje swoich sił w fazie półfinałowej. Tutaj już nie ma miejsca na pomyłki, więc z pewnością nie zabraknie ogromnych emocji. Sprawdźcie, jakie dokładnie mecze odbędą się dzisiaj na Euro i gdzie oglądać transmisję na żywo ze wszystkich spotkań.

Mecze dzisiaj 5.07 na Euro 2024 zapowiadają się niezwykle dobrze. W końcu zobaczymy pierwsze rywalizacje o awans do półfinałów, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że ciągle trudno jednoznacznie wskazać faworytów. Przypomnijmy, że w ćwierćfinałach zagrają Hiszpania z Niemcami, Portugalia z Francją, Anglia ze Szwajcarią i Holandia z Turcją. Drabinka Euro 2024 jasno pokazuje, że pierwsza z wymienionych par otworzy kolejną fazę rozgrywek jako pierwsza dzisiaj o godzinie 18:00. Której reprezentacji dopisze szczęście, a która ekipa będzie musiała pogodzić się z porażką? Gdzie oglądać nadchodzące rywalizacje? Oto wszystkie najważniejsze informacje.

Piłkarze, którzy zostali aktorami | To Się Kręci

Mecze dzisiaj 5.07.2024 - kto gra w piątek?

Piątkowe rozgrywki na mistrzostwach rozpoczną meczem Hiszpanów z Niemcami na stadionie Mercedes-Benz Arena. Przypomnijmy, że ta pierwsza reprezentacja pokonała w 1/8 finału Gruzję 4:1, a z kolei nasi sąsiedzi zwyciężyli 2:0 z Danią. Co jest jednak najciekawsze, to fakt, że Niemcy nie mogą wygrać z Hiszpanią na wielkim turnieju od 1988 roku, czyli od 36 lat! To dodaje jeszcze większej wagi nadchodzącemu spotkaniu, a niektórzy nazywają ten pojedynek nawet przedwczesnym finałem. Dodajmy, że tego samego dnia zmierzą się ze sobą jeszcze Portugalia, która w ćwierćfinale znalazła się po konkursie rzutów karnych ze Słowenią oraz Francja, która równie szczęśliwie przemieszcza się po drabince tegorocznych rozgrywek. Tak dokładnie prezentują się mecze na dzisiaj 5 lipca

  • Hiszpania - Niemcy (godz. 18:00)
  • Portugalia - Francja (godz. 21:00)

Euro 2024 - gdzie oglądać mecze w piątek 5 lipca? Transmisja w TV i ONLINE

Pierwsze mecze w 1/4 finału mistrzostw Europy będzie można śledzić na bieżąco właściwie w kilku miejscach. Transmisja na żywo pojawi na kanale TVP Sport, online na TVPSPORT.PL, w aplikacji mobilnej oraz SmartTV. W przypadku meczu Portugalii z Francją transmisja odbędzie się również w TVP1, a w przypadku meczu Hiszpanów z Niemcami w TVP2. Jeżeli chodzi o stream online, to podczas rywalizacji będzie opcja wyboru różnych opcji oglądania - od atmosfery stadionu, przez kamerę trenerską, aż po popularne w ostatnim czasie i przełomowe rozwiązanie hawk-eye, które pokazuje na bieżąco statystyki.

Listen on Spreaker.