Euro 2021 - gdzie oglądać mecze? Kanały, na których zobaczymy mecze w TV i online

2021-06-23 9:28 Adrian Rybak
Euro 2021. Grupa B. Tabela, drużyny, terminarz, mecze, wyniki, punkty
Autor: pixabay Euro 2021. Grupa B. Tabela, drużyny, terminarz, mecze, wyniki, punkty

Euro 2021 to aktualnie najbardziej wyczekiwane wydarzenie przez fanów piłki nożnej. Najlepsze drużyny Starego Kontynentu spotkają się, aby zawalczyć o tytuł mistrza. Turniej rozpoczął się w piątek 11.06.2021. Kibice długo przygotowywali się już na ten sportowy miesiąc. Wiele osób zastanawia się, gdzie można oglądać mecze na Euro 2021. Rozwiewamy wątpliwości.

Euro 2021 budzi ogromne emocje. Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej miały odbyć się w 2020 roku, ale zostały przełożone z powodu pandemii koronawirusa. Już za kilka tygodni poznamy nowych mistrzów Europy. Przypominamy, że aktualnym właścicielem cennego trofeum jest Portugalia, która podczas finału Euro 2016 pokonała reprezentację Francji. Te dwa państwa znów znajdują się w gronie faworytów. Eksperci typują do zwycięstwa także Niemcy, Belgię, Hiszpanię, Holandię, Anglię lub Włochy. W turnieju gra także Polska. Nasza reprezentacja znalazła się w grupie E i zagrała do tej pory z Hiszpanią i Słowacją. Ostatni mecz w fazie grupowej Polacy zagrają ze Szwecją. Fani piłki nożnej zastanawiają się, gdzie można obejrzeć tegoroczne mistrzostwa. Szukają informacji o transmisji w telewizji oraz w internecie. Wyjaśniamy wątpliwości.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Euro 2021 - transmisja w telewizji

Euro 2021 będzie można oglądać na antenie kanałów Telewizji Polskiej. Nasz publiczny nadawca po raz kolejny uzyskał prawa do pokazywania meczów. Wszystkie spotkania na Euro 2021 będzie można obejrzeć za darmo w telewizji naziemnej. Transmisji należy szukać na kanałach TVP1, TVP2, a także w TVP Sport. Rozgrywki nadawane będą w jakości 4K.

Sonda
Czy Portugalia obroni tytuł mistrza Europy na Euro 2021?

Euro 2021 online - transmisja w internecie

Wszystkie mecze Euro 2020 z polskim komentarzem będzie dostępny nie tylko w telewizji, ale także w internecie. Spotkań należy szukać na oficjalnej stronie sportowej TVP, którą można znaleźć pod adresem sport.tvp.pl. Będą tam dostępne także komentarze ze studia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE