Erotyczna piosenka w Mulan - przez ponad 20 lat nikt nie zauważył fragmentu o seksie!

2020-05-28 14:40
Mulan
Autor: youtube.com/channel/UC0GaC33NDYsDf3d5ZZ5_w2w screen youtube.com

W jednym z najpopularniejszych filmów Disneya znalazła się piosenka, której fragment dotyczy seksu! Przez 20 lat od premiery filmu nikt tego nie zauważył. O jaki fragment chodzi? Posłuchajcie!

Piosenka z Mulan ma erotyczny podtekst! Aż trudno uwierzyć, że autorom udało się zamieścić w niej fragment dotyczący seksu w taki sposób, że nikt nie zorientował się o tym przez 20 lat. Wers w tym utworze jest skonstruowany w taki sposób, że dzieci nie mają szans zorientować się, o czym mowa, ale dla dorosłych nie pozostawia wątpliwości.

Filmy, w których aktorzy uprawiali seks naprawdę [materiał 18+]

Fragment o seksie w piosence z Mulan

Muzyka to zawsze jedna z najmocniejszych części disneyowskich filmów. Przykładem może być chociażby 'Mam tę moc' z Krainy lodu, która stała się jednym z największych hitów ostatnich lat. W Mulan również znalazło się wiele udanych piosenek - wszystkie osoby, których dzieciństwo przypadło na lata 90., na pewno nuciły utwór 'Ta, za którą walczyć chcesz'. Po 20 latach od premiery filmu udało się odkryć, że w tej piosence jest fragment o seksie!

Utwór ten śpiewają żołnierze podczas marszu - osładzają sobie trudy wędrówki, rozmyślając o swoich ukochanych. Cała piosenka jest bardzo niewinna, ale w drugiej zwrotce mamy taki fragment:

'Sposoby znam, by każdą z dam do głębi zgłębić.
On tylko w słowach taki tęgi'.

Ten wers nie pozostawia raczej wątpliwości, o czym tak naprawdę myśleli maszerujący żołnierze...

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu
NAJNOWSZE