Elif - zbliżamy się do końca serialu! Jak długo będzie na antenie?

2021-08-02 16:45 Alicja Wójcik
Elif
Autor: Materiały TVP

Melek w młodości pracowała jako służąca w domu wysoko usytuowanej rodziny Emiroğlu. Między nią, a Kenanem (najstarszym synem swoich pracodawców) rodzi się płomienne uczucie. Matka Kenana nie zaakceptowała tego związku i bezwzględnie odprawiła ciężarną służącą z rezydencji. Melek odeszła honorowo, pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że porzuca go z własnej woli. Ukryła także swój błogosławiony stan.

Kiedy rodzi się córka tragicznych kochanków, mała Elif, Kenen żeni się z inną kobietą. Po upływie wielu lat, para ponownie się spotyka, ale los nie pozwala im żyć „długo i szczęśliwe”. A jak potoczy się życie ich córki? Elif to hitowy turecki serial, opowieść o poszukiwaniu szczęścia i gonitwie za utraconym uczuciem.

Elif - zbliżamy się do końca serialu! Jak długo będzie na antenie?

Polscy widzowie mają możliwość oglądania Elif na TVP od maja 2017 roku. Z racji tego, że w oryginalnej emisji odcinki serialu są o wiele dłuższe niż w Polsce, w ukazujących się w naszym kraju sezonach jest ich więcej. Niestety, mimo że Elif to jeden z najpopularniejszych seriali znad Bosforu, on również niebawem dobiegnie końca. Składa się on bowiem tylko z pięciu sezonów, a w Polsce jego emisja rozpoczęła się 25 lutego 2021 roku. Łącznie w naszym kraju będzie liczył on 240 odcinków, a cały serial Elif - 1164 odcinki. Widzowie mają jednak jeszcze trochę czasu na pożegnanie z Elif - dokładna data emisji ostatniego odcinka nie jest jeszcze znana, jednak liczba odcinków wskazuje na to, że nastąpi to pewnie dopiero na początku 2022 roku.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE