Elif streszczenie po polsku. Rana każe swoim ludziom odnaleźć Elif i Melek

2021-05-18 10:43 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Nieprzewidywalność, wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, obecność czarnych charakterów, atrakcyjna obsada - to wszystko sprawia, że tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu staje się prawdziwym hitem. Do najpopularniejszych tureckich telenowel zdecydowanie należy Elif. Co wydarzy się w najbliższych epizodach hitu?

Elif streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Przysięga, Wieczna miłość, Miłosne potyczki, Więzień miłości, Elif czy też Łzy Cennet - to tureckie seriale, które skradły serca polskich widzów. Odnajdują oni w nich zarówno wątki obyczajowe, komediowe, jak i romantyczne. Od 2017 roku prawdziwym hitem Telewizji Polskiej jest Elif. Produkcja znad Bosforu przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów. Co wydarzy się w ich życiu?

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Elif - odcinek 988

W 988. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na piątek 28 maja 2021 roku, Hümeyra po raz kolejny przyłapuje Kıymet, gdy ta wychodzi na spotkanie z synem, mówiąc, że idzie na spotkanie z przyjaciółką. Daje odczuć ciotce, że jej nie ufa. Kerem przejęty losem Elif dzwoni do Aslı i oferuje pomoc. Kerem rozmawia z siostrą o zdjęciach. Informuje ją też, że upomniał Leventa i oskarżył o zaniedbywanie swoich obowiązków. Hümeyra wstawia się jednak za swoim ochroniarzem u brata. Levent w poczuciu winy oznajmia Hümeyrze, że ich relacje na powrót będą czysto zawodowe.

Na te słowa, zawiedziona Hümeyra, która właśnie dzięki ochroniarzowi znów odzyskała radość życia, ponownie zamyka się w sobie. Rana każe swoim ludziom odnaleźć Elif i Melek. Mahir pod nieobecność Melek odwiedza Elif w szpitalu. Melek na widok mężczyzny traci panowanie nad sobą. Obrzuca go oskarżeniami i nie chce słuchać jego wyjaśnień. Podczas ich rozmowy Elif odzyskuje przytomność. Mówi matce, że Mahir nie odpowiada za wypadek.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE