Elif streszczenie po polsku. Kymet chce doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia Macide. Podmienia jej leki

2021-07-29 13:10 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich lat. Widzowie w Polsce pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za intrygi, kłamstwa, romanse, zdrady, porwania, pościgi czy też zabójstwa. Wszystko to odnaleźć można w Elif, czyli produkcji znad Bosforu, która gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach hitu?

Elif streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Przysięga, Więzień miłości, Elif, Wieczna miłość, Miłosne potyczki, Łzy Cennet, Marzę o tobie czy też Zapach truskawek to tureckie seriale, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością wśród widzów. Odnajdują w nich zarówno wątki obyczajowe, romantyczne, jak i kryminalne. Każdy odcinek telenowel to prawdziwy emocjonalny rollercoaster, od którego ciężko się oderwać. 

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Elif - odcinek 1026

W 1026. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na piątek 13 sierpnia 2021 roku, Macide, choć jest załamana sytuacją syna, postanawia być silna i czym prędzej doprowadzić do odkrycia prawdy. Mahir nie może wybaczyć matce, że przekupiła Takna. Tymczasem Kymet, by doprowadzić do pogorszenia się stanu zdrowia Macide podmienia leki zlecone przez lekarza na zwykłe środki przeciwbólowe. 

Rana informuje wszystkich, że nie będzie znosiła niesubordynacji i grozi pracowników, że każdy jej przejaw zakończy się utratą pracy. Asl nie pozwala się zastraszyć i daje Ranie jasno do zrozumienia, że pozostanie lojalna wobec Kerema. Jülide jest załamana oziębłością i uporem syna. Şafak stara się ją pocieszyć. Obiecuje, że porozmawia z chłopcem. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE