Elif

i

Autor: materiały TVP

Elif streszczenie po polsku. Kiymet wydaje na Melek wyrok śmierci

2021-12-14 9:51

Tureckie seriale cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za pościgi, porwania, intrygi, kłamstwa, romanse i zdrady. Wszystko to odnaleźć można w Elif, czyli telenoweli znad Bosforu, która gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach hitu?

Elif streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Elif, Wieczna miłość, Przysięga, Więzień miłości, Promyk nadziei, Miłość i przeznaczenie, Zapukaj do moich drzwi czy też Marzę o tobie to telenowele z Turcji, które maja w Polsce ogromną rzeszę fanów. Widzowie z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów i z niecierpliwością czekają na nowe epizody produkcji. Co wydarzy się w życiu Elif, Melek i Kerema w najbliższych odcinkach Elif?

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Elif - odcinek 1123

W 1123. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na piątek 31 grudnia 2021 roku, Fidan przekazuje Kiymet, że Melek jest przekonana, że wkrótce opuści więzienie. Kiymet jednak ją lekceważy. Tymczasem Nesrin, podsłuchując kolejne rozmowy Melek i jej przyjaciółek, dowiaduje się o apelacji i poważnych dowodach na niewinność Melek, a obciążających Kiymet. Niezwłocznie przekazuje wszystko Fidan. Asli nie może dojść do siebie po rozmowie z Keremem. 

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Za namową Birce postanawia jednak jechać ze wszystkimi na targi tekstylne. Kerem jest przekonany, że już więcej nie zobaczy Asli. Na prośbę Fidan, Kiymet odwiedza ją w więzieniu. Gdy Fidan przekazuje jej czego się dowiedziała, Kiymet wydaje na Melek wyrok śmierci. Tymczasem Melek zajmuje się chorą kobietą z celi, dzięki czemu zyskuje jeszcze większą sympatię współwięźniarek. Reprezentacja holdingu dociera na miejsce targów. Kerem we wszystkim dopatruje się znaków, świadczących o tym, że Asli i Mahira coś łączy.