Elif streszczenie po polsku. Kiymet daje Mahirowi do zrozumienia, że to za jej sprawą Melek trafiła do izolatki. Grozi, że posunie się dalej

2021-12-03 9:58 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Wymarzona miłość, Elif, Wieczna miłość, Przysięga, Więzień miłości, Miłosne potyczki, Promyk nadziei czy też Miłość i przeznaczenie to tureckie seriale, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością wśród widzów. Publiczność odnajduje w telenowelach zarówno wątki kryminalne, romantyczne, jak i obyczajowe. Nie brakuje nagłych zwrotów akcji, dzięki którym ciężko oderwać się od ekranu. Co wydarzy się w najbliższych epizodach Elif?

Elif streszczenie po polsku. Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością wśród widzów. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok, intrygi, romanse, kłamstwa, zdrady, porwania oraz pościgi. Wszystko to odnaleźć można w Elif, czyli serialu, który gości na antenie TVP1 od 2017 roku.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Elif - odcinek 1111

W 1111. odcinek Elif, którego emisję zaplanowano na wtorek 14 grudnia 2021 roku, Kerem jest zazdrosny o Mahira, a negatywne emocje wyładowuje na Asli. Ilyas nie pojawia się na widzeniu, a jego numer nie odpowiada. Chociaż Gwiazda stara się to ukryć, jest bardzo przybita. Obawia się, że jej narzeczonemu coś się stało. Fidan wykorzystuje sytuację, żeby z niej drwić. Kiymet daje Mahirowi do zrozumienia, że to za jej sprawą Melek została zamknięta w karcerze. Grozi mu, że posunie się dalej, jeśli nie odwróci od niej uwagi Fikret. Tymczasem mecenaska informuje Mahira o tym, że umowa przejęcia rezydencji jest dowodem na niewinność Melek i że zamierza dotrzeć do notariusza i adwokata, którzy sporządzili dokument.

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Kobieta nie ukrywa, że jest przekonana, iż to Kiymet stoi za tą intrygą. Po rozmowie z adwokatką Mahir spotyka się z notariuszem i adwokatem i proponuje im pieniądze za opuszczenie kraju. Zanim jednak wyjadą mają pomóc mu zrealizować pewien plan. Jülide próbuje przemówić Tufanowi do rozumu. Rozmowa nie przynosi jednak żadnych rezultatów. Leman czuje się winna całej sytuacji. Tymczasem po bójce, w którą wdał się Emirhan, dyrektor szkoły każe mu stawić się u siebie z ojcem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE