Elif streszczenie po polsku. Kerem i Parla rezerwują w urzędzie datę ślubu. Asli jest załamana

2021-06-24 12:07 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu kradnie serca widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki ukochanych telenowel. Do najpopularniejszych tureckich seriali zdecydowanie należy Elif, goszczący na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach hitu TVP1? Sprawdźcie koniecznie.

Elif streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Przysięga, Więzień miłości, Miłosne potyczki, Wieczna miłość, Elif czy też Łzy Cennet to seriale, które są w Polsce prawdziwymi hitami. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, porwania, zdrady, pościgi, romanse, intrygi, zabójstwa oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Elif - odcinek 1010

W 1010. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na środę, 7 lipca 2021, Melek jest zaskoczona wyznaniem Macide. Zgadza się wrócić do pracy w rezydencji, ale postanawia wraz z Elif nadal mieszkać z Asli. Kerem i Parla oficjalnie rezerwują w urzędzie datę ślubu. Nie posiadająca się z radości Parla obwieszcza domownikom wspaniałą wiadomość. Macide wcale nie jest z tego powodu szczęśliwa. Tymczasem Hümeyra nie wierzy, że Kerem mógłby zrobić coś takiego, nie informując ich. Ku jej zaskoczeniu Kerem wszystko potwierdza. Hümeyra bezskutecznie próbuje odwieść go od tej decyzji. 

Kiymet przekazuje do prasy informację o wstrzymanych stypendiach. Melek dowiaduje się od Macide o zbliżającym się ślubie. Melek martwi się o Asli, która najwyraźniej darzy Kerema uczuciem. Pomiędzy Hümeyrą i Parlą dochodzi do kłótni. Hümeyra mówi Parli wprost, że Kerem jej nie kocha i że nigdy nie będą razem szczęśliwi. Parla odgryza się jej okrutnymi słowami, dotyczącymi małżeństwa Hümeyry z Tarikiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE