Elif streszczenie po polsku. Şafak i Alev biorą ślub?! Co z Jülide?

2021-07-26 10:20 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Nieprzewidywalność, nagłe zwroty akcji, wielowątkowość, obecność czarnych charakterów, porwania, romanse, intrygi, zdrady - wszystko to znaleźć można w Elif, czyli tureckiej produkcji, która gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Widzowie odnajdują w niej zarówno wątki obyczajowe, kryminalne, jak i romantyczne. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach telenoweli znad Bosforu?

Elif streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Przysięga, Marzę o tobie, Więzień miłości, Miłosne potyczki, Wieczna miłość czy też Elif to tureckie seriale, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością wśród widzów. Z chęcią oglądali oni kolejne odcinki telenowel znad Bosforu, aby śledzić perypetie głównych bohaterów hitów. W każdym epizodzie tych produkcji zdecydowanie nie brakuje emocji. Jak będzie w nadchodzących epizodach Elif?

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27

Elif - odcinek 1027

Şafak rozmawia z Emirhanem. Chłopiec wyjawia mu, że mimo wszystko chciałby wrócić do matki, jednak obawia się jej reakcji. W końcu mężczyźnie udaje się wytłumaczyć chłopcu, dlaczego Jülide ukryła przed nim prawdę. Rana organizuje spotkanie ze wspólnikami. Kobieta chce wyprzedać za bezcen debiutancką kolekcję holdingu, co niewątpliwie doprowadzi do jego bankructwa. Niespodziewanie na spotkaniu pojawia się Hümeyra, poinformowana o sytuacji przez Mahira. Ku ogólnemu zaskoczeniu kobieta oświadcza, że od teraz to ona posiada większość udziałów w firmie. 

Hümeyra kompromituje Ranę i proponuje wspólnikom podpisanie umowy na wcześniejszych warunkach. Wszyscy, oprócz Rany, są pod wielkim wrażeniem jej postawy. W odróżnieniu od Jülide, Leman wcale nie cieszy się, że chłopiec wrócił do matki. Razem z Leman postanawiają uknuć kolejną intrygę, która ma doprowadzić do ziębienia stosunków między Jülide i Şafakiem. Tym razem rozpuszczają plotkę o zbliżającym się ślubie Şafaka z Alev.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE