Lucyfer - sezon 6. z zaskakującą datą premiery. Fani są w szoku, że będzie tak szybko!

2021-07-25 13:47 Alicja Wójcik
Lucyfer
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix Polska screen youtube.com

Rzadko zdarza się, żeby fanom udało się wywalczyć przedłużenie jakiejkolwiek produkcji, jednak w przypadku Lucyfera to się udało. Produkowany początkowo przez FOX serial miał zakończyć się po trzech sezonach. Netflix wziął jednak sprawy w swoje ręce i przedłużył produkcję na czwarty sezon, a następnie na piąty, który ukazał się dwóch częściach.

Lucyfer - sezon 6. ma już datę premiery! Początkowo nie było pewne, czy szósta odsłona serialu w ogóle powstanie, jednak fani nie odpuszczali i wystosowali petycję z prośbą o kolejne odcinki. Chociaż zwykle graniczy to z cudem, tym razem się udało, a Netflix przedłużył Lucyfera o następny sezon, który ostatecznie będzie finałowym. Wszyscy spodziewali się, że na finał serialu trzeba będzie poczekać przynajmniej do końca 2021 roku, jednak Netflix zrobił fanom kolejną niespodziankę.

Lucyfer - sezon 6. z zaskakującą datą premiery. Fani są w szoku, że będzie tak szybko!

Z racji tego, że druga część 5. sezonu miała swoją premierę 28 maja 2021 roku, widzowie byli przekonani, że na pożegnanie z Lucyferem mają jeszcze sporo czasu. Jednak w sobotę 24 lipca ukazała się zapowiedź finału z datą premiery, która wyznaczona jest na 10 września 2021, czyli niewiele ponad trzy miesiące od sezonu 5b. W komentarzach pojawiło się mnóstwo głosów zaskoczonych fanów Lucyfera, niektórzy piszą wręcz, że nie byli przygotowani, że zakończenie serialu nastąpi tak szybko:

koniec tak pięknej serii już blisko...

Będę za tym serialem tęsknić ☹︎

Będę płakać na tym sezonie, przysięgam

OMG! Nie wierzę, że tak szybko 😮

Ale, że tak szybko?! Naprawdę się nie spodziewałem! :D

Fani seriali Netflixa we wrześniu będą mieli mocno wypełniony kalendarz. Oprócz Lucyfera zapowiedziana została także pierwsza część finałowego sezonu Domu z papieru (13 września), a także trzeci sezon Sex Education (17 września).

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE