Elif streszczenie odcinków 1057, 1058, 1059: Levent odchodzi z firmy. Kerem zaprasza Asli na służbowy bankiet

2021-09-27 10:39 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 1057, 1058, 1059 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1057-1059 odbędzie się w dniach 27 - 29 września. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 1057, 1058, 1059. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 1057-1061 prezentujemy poniżej.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Elif - odcinek 1057

Leman nie może się pogodzić z tym, że oddała lokal Tufanowi. Kobieta obawia się też reakcji Şafaka i Jülide, gdy wrócą z podróży poślubnej. Robi też wszystko, żeby Emirhan nie domyślił się, że Tufan przejął sklep jego matki. W rezydencji między Kiymet i Melek dochodzi do kolejnego konfliktu. Mahir spotyka się z matką. Po raz kolejny żąda, aby kobieta przestała podawać Macide niebezpieczne leki. Tymczasem stan seniorki coraz bardziej się pogarsza i coraz częściej traci kontakt z rzeczywistością. Akin ma żal do Birce, że nie odpowiedziała na jego wyznanie. Mężczyzna postanawia wyjechać na zagraniczny staż. Jednocześnie przyjaciółki przekonują Birce, że powinna z nim porozmawiać i zatrzymać go. Macide prosi Kerema, żeby wspólnie odwiedzili grób jego ojca. W tym samym czasie na cmentarzu jest Kiymet.

Elif - odcinek 1058

Nad grobem Şevkiego Haktanra Kiymet wyrzuca z siebie cały żal do ukochanego mężczyzny i poprzysięga zemstę na jego rodzinie. W ostatniej chwili zauważa zbliżających się Macide i Kerema i umyka z cmentarza. Birce zamierza w końcu porozmawiać z Akinem. Okazuje się jednak, że się spóźniła, ponieważ Akin przesunął datę wyjazdu. Rana wciąż nęka Hümeyrę. Tymczasem Levent nie może znaleźć sobie miejsca w ochronie firmy, dokąd przeniosła go Hümeyra. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego Hümeyra nagle zaczęła go tak ozięble traktować. Po kolejnej daremnej próbie wyjaśnienia sytuacji, Levent składa u Kerema wymówienie. Ten zaskoczony takim obrotem sprawy, prosi go o trochę czasu. Kiymet podsłuchuje rozmowę Macide i Arifa, dotyczącą poszukiwań tajemniczej matki i córki. Nie mogąc wyciągnąć żadnych informacji od zaufanego Macide, Kiymet postanawia odszukać dziennik siostry. 

Elif - odcinek 1059

Przeglądając nagrania z monitoringu, Levent trafia na moment, w którym Rana udając, że się potyka, wpada mu w ramiona. Odkrywa, że Hümeyra także widziała tę scenę. Kiymet przetrząsa cały dom w poszukiwaniu dziennika Macide. Nie ma pojęcia, że Elif przez pomyłkę spakowała go ze swoimi zeszytami. Na prośbę Birce, Asli przymierza zaprojektowaną przez nią sukienkę. Pod nieobecność Birce w pokoju pojawia się Kerem. Jest oczarowany widokiem Asli. Proponuje, żeby wspólnie wybrali się na służbowy bankiet, który wypada akurat w dzień zakochanych. Zawstydzona dziewczyna zwleka z odpowiedzią. Levent podejmuje kolejną próbę wyjaśnienia sytuacji z Hümeyrą, ta jednak czuje się zbyt zraniona, żeby go wysłuchać. Obserwująca ich ukradkiem Rana, podejrzewa, że mężczyzna ją rozgryzł. Levent zgrywa nagranie z monitoringu, zamierzając pokazać je Hümeyrze. Niepostrzeżenie pendrive podkrada Rana. Birce z tęsknotą wspomina chwile spędzone z Akinem. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE