Elif streszczenie odcinków 955, 956, 957, 958, 959. Tufan napastuje Jülide. Kobieta uderza się w głowę i traci przytomność...

2021-04-12 13:28 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 955, 956, 957, 958, 959 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 955-959 odbędzie się w dniach 12-16 kwietnia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 955, 956, 957, 958, 959. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 955-959 prezentujemy poniżej.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Elif - odcinek 955

Mahir krytykuje Akina za pomoc Birce, uważa, że każdy powinien dbać o swój interes. Chłopak jednak nie zgadza się z opinią swojego mentora. Mimo ostrzeżenia dyrektora, Asli postanawia, że Elif będzie dalej chodziła do szkoły. Ludzie Tarika wkradają się do rezydencji. Próbują siłą zabrać Hümeyrę na widzenie do Tarika. Do akcji wkracza Levent przepędza napastników, jednak w bójce zostaje zniszczona jego gitara. Domownicy są głęboko wstrząśnięci tym, co się stało. Şafakowi coraz trudniej przychodzi czekanie na odpowiedź Jülide, mimo to zapewnia ją, że nie będzie naciskał.

Elif - odcinek 956

Elif przygotowuje się do konkursu recytatorskiego, nawet przeziębienie nie jest w stanie jej w tym przeszkodzić. Tymczasem dyrektor szkoły dowiaduje się, że Elif nie przerwała nauki i każe Asli złożyć wymówienie. Hümeyra w tajemnicy przed Leventem zleca naprawę jego gitary. Ten jest wzruszony jej gestem. Po rozmowie z Emirhanem Şafak domyśla się, że chłopiec jest pozytywnie nastawiony do jego związku z Jülide. To sprawia, że jeszcze trudniej zrozumieć mu jej milczenie. Kiedy ponownie próbuje z nią porozmawiać, przyparta do muru Jülide oświadcza, że nie mogą być razem. Şafak jest załamany. Asli wyznaje Melek i Elif, że została zwolniona, a Elif nie będzie mogła już chodzić do szkoły. Dziewczyna bardzo to przeżywa. W gazecie ukazuje się ogłoszenie fundacji Macide, stwarzające możliwość edukacji dla dziewcząt z biednych rodzin. Kiymet nie może znieść, że jej siostra szasta pieniędzmi, które powinny należeć do niej i jej syna.

Elif - odcinek 957

Po rozmowie Jülide Şafak jest zupełnie rozbity. Nie rozumie, co wpłynęło na zmianę w zachowaniu Jülide. Leman jest zaniepokojona stanem syna. Alev dowiaduje się od Tufana, że groził Jülide. Asli i Melek poszukują pracy. Kerem nie radzi sobie z natłokiem spraw w firmie i postanawia zatrudnić asystentkę. Właściciel sklepu sprzedaje wszystkie ciastka Melek, a do tego kontaktuje ją ze znajomą właścicielką cukierni, która składa u Melek duże zamówienie. Elif jest bardzo smutna z powodu szkoły, dodatkowo czuje się winna, że Asli straciła pracę. Mahir podstępem informuje Ranę o firmowym spotkaniu. Asli natrafia na ogłoszenie fundacji Macide i postanawia zgłosić Elif do programu stypendialnego. Gdy okazuje się, że nie ma już miejsc, dziewczyna postanawia osobiście porozmawiać z Macide. Tufan nachodzi Jülide w sklepie i napastuje ją. Jülide przewraca się, próbując oswobodzić się z uścisku Tufana, uderza się w głowę i traci przytomność.

Elif - odcinek 958

Alev i Tufan zawożą nieprzytomną Jülide do szpitala. Mimo interwencji lekarza, kobieta nie odzyskuje przytomności. Emirhan zaniepokojony nieobecnością mamy, idzie do sklepu. Po drodze spotyka Şafaka. Gdy docierają na miejsce mężczyzna widzi na podłodze ślady krwi i posyła chłopca do Leman. Po chwili spotyka Alev, od której dowiaduje się, co zaszło i od razu jedzie do szpitala. Melek jest zaniepokojona stanem Elif. Dziewczynka przygnębiona myślą, że nie będzie chodzić do szkoły przestaje jeść i chowa wszystkie przybory szkolne. Tymczasem Aslj udaje się przekonać Macide, aby fundacja przyjęła Elif do szkoły. Rana po raz kolejny niesprawiedliwie strofuje Birce. Gdy dziewczyna zwierza się Filiz, ich rozmowę słyszy Kerem. Jest oburzony zachowaniem Rany.

Elif - odcinek 959

Kerem postanawia zorganizować firmowy konkurs na najlepszy projekt tekstylno - odzieżowy. Zależy mu, aby Rana uznała talent młodych projektantów, a przede wszystkim Birce. Tymczasem to Akin jest przekonany, że to jego projekt zwycięży. Rana przystaje na ten pomysł. Gdy Şafak dociera do szpitala, widzi Tufana troskliwie czuwającego przy Jülide. Mężczyzna nie może uwierzyć w to, co widzi. Załamany gubi się w domysłach, próbując zgadnąć, kim jest tajemniczy i okazujący czułość Jülide odwiedzający. Nie wie, że to tylko scena zaaranżowana przez Alev i Tufana. Do Asli dzwoni właścicielka mieszkania z informacją o podwyżce czynszu. Asli nie stać jednak na opłacenie podwyższonej kwoty. Elif i Melek proponują jej wspólne zamieszkanie. Dziewczyna przyjmuje ich propozycję. 

NAJNOWSZE