Kozacka miłość - niesamowity zwrot akcji w serialu. Czy Oksana umrze?

2021-04-07 15:49 AR
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to jeden z ulubionych seriali Polaków. Codziennie wiele widzów zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku ciekawych sytuacji. Szczególnie jedna z nich będzie bardzo znacząca. Mieszkańcy wioski znajdą ciało kobiety. Czy zmarłą będzie Oksana?

Kozacka miłość wchodzi w najciekawszy etap. Mieszkańcy wioski zmagają się z coraz większymi problemami i niespodziewanymi sytuacjami. Ostatnio w tarapatach znalazła się główna bohaterka, czyli Marysia. Zarzucono jej zabójstwo. Dziewczynie udało się uniknąć aresztu i wskazała innego podejrzanego. Jednak to nie koniec mrocznych historii wśród bohaterów serialu. Wkrótce kozacy przebywając nad wodą znajdą topielca. Będzie to ciało kobiety. Choć nie będzie pewności, wszystko będzie wskazywało na to, że to Oksana. Jednak czy kobieta faktycznie umrze? Okazuje się, że nie. Oksana będzie chciała się ukryć i pomoże jej w tym Marysia, która załatwi kryjówkę u Serafima. Marysia razem z Pietrowem urządzi maskaradę z topielcem, aby nikt nie szukał Oksany. Jednak do kogo będzie należało znalezione ciało? A może będzie fałszywe? Tego dowiemy się wkrótce.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Kozacka miłość - o czym jest?

Kozacka miłość opowiada o losach Marysi. To młoda dziewczyna, która pochodzi z małej i biednej wioski na terenie Związku Radzieckiego. Jest oczkiem w głowie swojego ojca, który jest w stanie zrobić wszystko dla swojej ukochanej córki. Z czasem dziewczyna zakochuje się w mężczyźnie z innej klasy społecznej. Aby móc być razem muszą pokonać wiele przeciwności losu.

Kozacka miłość - gdzie i kiedy oglądać?

Serial aktualnie ogląda wiele Polaków. Emitowany jest przez Telewizję Polską. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie kanału TVP2. Przed telewizory należy usiąść o godzinie 18:45. Można skorzystać także z emisji powtórkowej. Odcinek można obejrzeć kolejnego dnia o 13:15 na tym samym kanale.

NAJNOWSZE