Elif - przerwa w emisji tureckiego serialu! Kiedy produkcja powróci na antenę TVP1?

2022-01-28 13:37 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale cieszą się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie. Publiczność pokochała je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za intrygi, kłamstwa i zdrady. Wszystko to odnaleźć można w Elif, czyli telenoweli znad Bosforu, która gości na antenie TVP1 od 2017 roku. Niestety już wkrótce nastąpi przerwa w emisji produkcji. Kiedy Elif powróci z nowymi odcinkami?

Elif to produkcja znad Bosforu, która na antenie Telewizji Polskiej jest emitowana od 2017 roku. Wzruszająca historia Melek oraz jej córki, Elif, cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne epizody telenoweli. Odcinki Elif można oglądać na antenie TVP1 od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00. Niestety wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach widzowie nie zobaczą nowych epizodów hitu. Sprawdźcie szczegóły.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Elif - przerwa w emisji serialu!

Wielkimi krokami zbliżają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022. Już 4 lutego 2022 roku w Pekinie wystartuje jedno z najważniejszych, sportowych wydarzeń tego roku, podczas którego zdecydowanie nie zabraknie ogromnych emocji oraz prawdziwej rywalizacji. Impreza sportowa potrwa aż do 20 lutego. Ze względu na to wydarzenie, zmianie ulegnie ramówka Telewizji Polskiej. Od 4 lutego, najpewniej aż do 20 lutego, TVP1 nie będzie emitować nowych odcinków Elif. Wszystko wskazuje na to, że telenowela z Turcji powróci na ekrany naszych telewizorów dopiero 21 lutego! 

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE