Elif odcinki 787 i 788 streszczenia. Jülide przyjmuje Melek pod swój dach. Tark chce utuć Macide

2020-08-04 10:02 PK
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 787 i 788 streszczenia. Melek w końcu znajduje dach nad głową. Schronienie zaoferowała jej Jülide. Tark ponownie knuje. Zamierza wykorzystać sytuację i otruć Macide. Emisja odcinków w czwartek, 6 sierpnia i w piątek, 7 sierpnia o godzinie 14:00 w TVP1. Po telewizyjnej premierze odcinki udostępniane są w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 787 i 788 streszczenia. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki?

Elif odcinek 787 streszczenie

Jülide świadoma, że Melek nie ma gdzie się zatrzymać, zaprasza ją do siebie. W drodze pokazuje Melek, gdzie pracuje. Melek nie ma jednak siły, aby z kimkolwiek rozmawiać. Emirhan prosi Şafaka o pomoc przy odrabianiu lekcji. Mężczyzna i chłopiec świetnie się rozumieją. Tark wywiera na Vildan presję, aby kobieta zaczęła podawać Macide leki. Tülay jest zaniepokojona faktem, że Jülide tak długo nie wraca. Razem z Emirhanem i Inci idą do domu Jülide. Kobieta nie wie, że w środku jest Melek.

Elif odcinek 788 streszczenie

Jülide przyjmuje Melek pod swój dach, jednak ukrywa przed wszystkimi, że przyjęła do domu obcą kobietę. Şafak odwiedza Jülide, żeby oddać Emirhanowi zeszyt, który u niego zostawił. Kobieta z jednej strony próbuje go zbyć ze względu na swojego gościa, z drugiej – jest zdziwiona, że chłopiec w tejemnicy odwiedził nauczyciela. Stan zdrowia Macide się pogarsza. Tark chce nakłonić Vildan, aby wykorzystała sytuację do podania kobiecie trucizny. Keremowi w końcu udaje się sprawić, żeby Süreyya mu wybaczyła.

Film "Gierek": Kożuchowska kusi fryzurą

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE