Elif, odcinki 1140 i 1141 - streszczenia. Kiymet porywa Elif

2022-01-18 16:53 Adrian Rybak
Elif
Autor: materiały TVP

Elif to jeden z wielu tureckich seriali, które w Polsce cieszą się dużą popularnością. Choć telenowelę można oglądać w TVP już od bardzo dawna, widzowie nadal z zaciekawieniem śledzą losy bohaterów. Nic dziwnego, ponieważ scenarzyści zadbali o wiele zwrotów akcji. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź streszczenia.

Odcinki 1140 oraz 1141 serialu Elif będzie można obejrzeć w TVP1 już wkrótce. Ich emisję zaplanowano na 19 oraz 20 stycznia 2022 roku. Emisja tradycyjnie o godzinie 14:00. Obejrzy je z pewnością dużo osób, ponieważ Elif to serial cieszący się dużym zainteresowaniem. O czym jest? Melek w młodości pracowała jako służąca w domu wysoko usytuowanej rodziny Emiroğlu. Między nią, a Kenanem (najstarszym synem swoich pracodawców) rodzi się płomienne uczucie. Matka Kenana nie zaakceptowała tego związku i bezwzględnie odprawiła ciężarną służącą z rezydencji. Melek odeszła honorowo, pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że porzuca go z własnej woli. Ukryła także swój błogosławiony stan. Kiedy rodzi się córka tragicznych kochanków, mała Elif, Kenen żeni się z inną kobietą. Po upływie wielu lat, para ponownie się spotyka, ale los nie pozwala im żyć „długo i szczęśliwe”... Sprawdź opisy nowych odcinków.

Elif - to wydarzy się w ostatnich odcinkach! Jaki finał serialu?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Elif - odcinek 1140

Kerem jest bardzo podekscytowany myślą o współpracy z firmą odzieżową Dream - Tex. Inwestycja ta wymaga jednak ogromnych nakładów finansowych. Rana sprzeciwia się podejmowaniu ryzyka, co ma odwrotny skutek i wręcz zachęca rodzinę Haktanirów do zawarcia umowy o współpracy. Nikt nie ma pojęcia, że to Rana stoi za całym przedsięwzięciem. Kiedy Melek również wyraziła chęć zakończenia sporu z Kiymet, Macide nie posiada się z radości. Tymczasem Kiymet znajduje nagranie w telefonie Melek. Zostaje przyłapana na szperaniu w torebce Melek i nie udaje jej się go usunąć. Hümeyra podstępem zwabia Leventa do chatki w lesie. Ten nie ukrywa swojego zdziwienia, gdy zastaje tam ukochaną. Hümeyra prosi go o drugą szansę i ku jego zaskoczeniu oświadcza mu się. Zapędzona w kozi róg Kiymet porywa Elif. Gdy Melek ma właśnie zanieść nagranie na policję dowiaduje się, że jej córka jest w rękach Kiymet.

Elif - odcinek 1141

Tufan nieustannie prowokuje Şafaka. Jego złe samopoczucie boleśnie odbija się na relacji z żoną. Leman tylko dolewa oliwy do ognia, dręcząc Jülide, kiedy tylko ma taką sposobność. Melek informuje Mahira, że Kiymet porwała Elif. Prosi go o pomoc w odnalezieniu córki. Zdesperowany Mahir przyjeżdża do rezydencji. Oskarża matkę o porwanie Elif, ta jednak wszystkiego się wypiera. W końcu, przyparta do muru, oświadcza, że odda dziewczynkę, jeżeli zniszczy nagrania w telefonie Melek. Mahir nie ustaje w poszukiwaniach Elif, jednocześnie bezskutecznie stara się namówić Melek, żeby poszła na policję. Mahirowi udaje się namierzyć sygnał z telefonu Kiymet, a tym samym miejsce, w którym ta przetrzymuje Elif. Tymczasem dziewczynka próbuje uciec. Kiymet rusza za nią. Udaje jej się ją złapać. Zostają jednak zauważone przez jakiegoś mężczyznę. Kiedy Mahir dociera na miejsce, Elif i Kiymet już tam nie ma.

Elif - obsada

 • Isabella Damla Güvenilir jako Elif Emiroğlu
 • Selin Sezgin jako Melek Emiroğlu
 • Volkan Çolpan jako Kenan Emiroğlu
 • Melis Cemre Çınar jako Arzu Karapınar
 • Hasan Ballıktaş jako Veysel Şimşek
 • Emre Kıvılcım jako Selim Emiroğlu
 • Gülçin Tunçok jako Zeynep Emiroğlu
 • Batuhan Soncul jako Murat Şimşek
 • Ayşegül Yalçıner jako Kiraz
 • İlker Gürsoy jako Melih Seçkiner
 • Zeynep Öğren jako Tuğçe Emiroğlu
 • Esin Benim jako İpek Emiroğlu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE