Elif

i

Autor: materiały TVP

Elif odcinek 987 streszczenie - Emirhan prosi Şafaka, aby zrezygnował z wyjazdu. Elif wciąż nie odzyskuje przytomności

2021-05-26 9:00

Elif streszczenie odcinka 987 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek, 27 maja o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl

Elif odcinek 987 - Melek odnajduje w szpitalu Mahira. Obwinia go za to, co się stało. Kiedy okazuje się, że Elif potrzebna jest krew, Mahir bez wahania decyduje się ją dla niej oddać. Po otrzymaniu nagrań z monitoringu policja potwierdza, że Mahir nie był winien wypadku i może wracać do domu. Mahir postanawia jednak zostać, żeby upewnić się, że Elif nic nie będzie. W korytarzu po raz kolejny spotyka Melek. Kobieta nie jest w stanie wybaczyć mu tego, co się stało i każe mu opuścić szpital. Kerem przyjeżdża do Asli po dokumenty firmy. W tym samym czasie dziewczyna dostaje wiadomość o wypadku Elif. Kerem zawozi ją do szpitala, gdzie spotyka Mahira. Ten jednak nie wyjawia mu prawdziwego powodu swojej obecności w szpitalu. Emirhan pojawia się u Şafak i prosi go, aby zrezygnował z wyjazdu. Şafak nie zamierza jednak zmienić swojej decyzji. Tymczasem Tufan nie mogąc odnaleźć chłopca, zmuszony jest opowiedzieć o wszystkim Jülide. Kobieta wyrusza na poszukiwania syna, a Tufan mimo jej sprzeciwu rusza za nią. Naprzeciw nim wychodzi Şafak, prowadzący Emirhana. Mężczyzna jest zdruzgotany, widząc ich razem. Puszcza rękę chłopca i odchodzi bez słowa. Emirhan nie jest w stanie zrozumieć, co zaszło między Jülide i Şafakiem, że sprawy przybrały taki obrót. Elif wciąż nie odzyskuje przytomności. Lekarze pozwalają Melek zostać z nią na noc. 

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22

Elif 987 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 900 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif: