Elif odcinek 964 streszczenie - Şafak jest w szoku, gdy widzi, że Tufan idzie do Jülide

2021-04-22 9:22 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 964 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w piątek, 23 kwietnia o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl

Elif odcinek 964 - Leman odprowadza Emirhana do domu. Ku zdziwieniu chłopca, traktuje go dość oschle. Nawet przed samą sobą nie chce przyznać, jak bardzo się do niego przywiązała. Tufan niby niechcący wpada na Şafaka. Podczas zderzenia upuszcza kwiaty i zabawkę. Z jego słów wynika, że kupił je dla żony i syna. Şafak śledzi mężczyznę. Jest w szoku, gdy widzi, że Tufan idzie do Jülide. Elif jest bardzo podekscytowana nową szkołą. Z emocji nie jest wstanie zjeść śniadania. Podczas śniadania okazuje się, że Kerem ma objawy przeziębienia. Mimo to jedzie do pracy. 

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Elif 964 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 900 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE