Elif odcinek 962: streszczenie szczegółowe i emisja w TVP1 i VOD, obsada

2021-04-20 10:51 AW
Elif
Autor: materiały TVP

Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki?

Elif odcinek 962: streszczenie szczegółowe i emisja w TVP1 i VOD, obsada. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Elif to turecki serial, który w polskiej telewizji zadebiutował w maju 2017 roku. Do dziś jest to jedna z najchętniej oglądanych w naszym kraju produkcji znad Bosforu. W postać tytułowej bohaterki wciela się Isabella Damla Güvenilir, która gra jedną z głównych ról w innym tureckim hicie - Promyk nadziei.

Elif odcinek 962: streszczenie szczegółowe

Birce w towarzystwie Akina odwiedza Asli, dziewczyna nie ma pojęcia, że w tym samym domu mieszka Elif. Mimo nalegań Birce, Asli nie udaje się przekonać. W końcu do zmiany zdania skłania ją Melek. Kerem jest miło zaskoczony decyzją Asli i od razu wrzuca ją w wir pracy. Asli znakomicie wywiązuje się ze swoich nowych obowiązków. Levent informuje Hümeyrę, że wybiera się do lasu pod namiot. Chwilę po opuszczeniu przez niego rezydencji, Hümeyra dostaje list od Tarika, z którego jasno wynika, że kazał swoim ludziom zabić Leventa. Przerażona Hümeyra natychmiast wyrusza jego śladem. Przybywa na miejsce w ostatniej chwili i ratuje Leventowi życie.

Elif odcinek 962: emisja w TVP i VOD

Odcinek 962 zostanie wyemitowany 21 kwietnia 2021 o godzinie 14:00 w TVP1. Na VOD będzie można go obejrzeć dopiero po emisji telewizyjnej.

Elif: obsada

W serialu występują:

Isabella Damla Güvenilir - Elif EmiroğluSelin Sezgin - Melek EmiroğluMelis Cemre Çınar - Arzu KarapınarEmre Kıvılcım - Selim EmiroğluGülçin Tunçok - Zeynep EmiroğluHasan Ballıktaş - Veysel Şimşek Zeynep Öğren - Tuğçe Emiroğlu Emre Kıvılcım - Selim Emiroğlu

Tureckie seriale, których nie było w Polsce
NAJNOWSZE