Elif odcinek 956 streszczenie - Dyrektor szkoły zwalnia Asli. Jülide oświadcza Safakowi, że nie mogą być razem

2021-04-12 9:33 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 956 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany we wtorek, 13 kwietnia o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl

Elif odcinek 956 - Elif przygotowuje się do konkursu recytatorskiego, nawet przeziębienie nie jest w stanie jej w tym przeszkodzić. Tymczasem dyrektor szkoły dowiaduje się, że Elif nie przerwała nauki i każe Asli złożyć wymówienie. Hümeyra w tajemnicy przed Leventem zleca naprawę jego gitary. Ten jest wzruszony jej gestem. Po rozmowie z Emirhanem Şafak domyśla się, że chłopiec jest pozytywnie nastawiony do jego związku z Jülide. To sprawia, że jeszcze trudniej zrozumieć mu jej milczenie. Kiedy ponownie próbuje z nią porozmawiać, przyparta do muru Jülide oświadcza, że nie mogą być razem. Şafak jest załamany. Asli wyznaje Melek i Elif, że została zwolniona, a Elif nie będzie mogła już chodzić do szkoły. Dziewczyna bardzo to przeżywa. W gazecie ukazuje się ogłoszenie fundacji Macide, stwarzające możliwość edukacji dla dziewcząt z biednych rodzin. Kiymet nie może znieść, że jej siostra szasta pieniędzmi, które powinny należeć do niej i jej syna. 

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Elif 956 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 800 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE