Elif odcinek 931 streszczenie - Humeyra spotyka się z Rizą. Alev dowiaduje się, że Safak bierze ślub z Julide

2021-03-05 10:05 kg
elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 931 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek, 8 marca o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl

Elif odcinek 931 - Kiymet chce zabić Macide! Kobieta chce zemścić się za wszystkie krzywdy. Parla ponownie krzyczy na służącą, która ostatecznie ma dosyć i odchodzi z rezydencji. Kiymet próbuje zdobyć sympatię Parli. Kiedy Humeyra wychodzi z domu, Macide uda się do jej pokoju. Odnajduje list od Tarika. Wysyła Kerema, aby odnalazł siostrę. W tym samym czasie Humeyra spotyka się z Rizą. Każe przekazać Tarikowi, że kochała go, ale przez niego zawalił się jej cały świat. Kobieta mówi, że Tarik jest jej mordercą, przez którego przestała normalnie żyć. Nienawidzi go i każe powiedzieć o tym Tarikowi. Kerem odnajduje Humeyrę i Rizę. Rzuca bandziora na ziemię i kilkukrotnie go uderza. Alev dowiaduje się, że Safak bierze ślub z Julide.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Elif 931 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 800 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE