Elif odc. 1135, 1136, 1137 - streszczenie. Hümeyra przeprasza ciotkę. Şafak czuje się bezużyteczny i upokorzony

2022-01-16 13:30 ek
Elif
Autor: materiały prasowe TVP

Elif to turecki serial, który opowiada historię Melek, Elif, Kerema i Humeyry i gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Produkcję można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00, a także na stronie vod.tvp.pl. Co wydarzy się w odcinkach numer 1135, 1136, 1137? Streszczenie tych odcinków znajdziecie poniżej.

Elif odc. 1135, 1136, 1137 - streszczenie. Co wydarzy się w serialu? Elif to turecki serial, który opowiada historię Melek, Elif, Kerema i Humeyry. Nie brakuje w nim nagłych zwrotów akcji, miłosnych rozterek, a także wielu intryg. W odcinkach numer 1135, 1136, 1137 będzie się działo! Hümeyra spróbuje dowiedzieć się od Kiymet, skąd plama z krwi na jej bluzce, a następnie będzie ją przepraszać. Şafak natomiast poczuje się bezużyteczny i upokorzony, a swoje frustracje wyładowuje na Jülide. Co jeszcze wydarzy się w serialu?

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Elif odcinek 1135 - streszczenie

Şafak nie może znieść obecności Tufana i własnej bezradności wobec poczynań mężczyzny. Jego rozgoryczenie przekłada się na relację z Jülide. Leman ma wyrzuty sumienia, że jej zachowanie negatywnie wpływa na Emirhana. Postanawia przeprosić chłopca. Asli i Birce nie mogą uwierzyć, że Melek wyszła na wolność i znowu mieszkają razem. Również Melek mimo odczuwalnej radości trudno się oswoić z nową rzeczywistością. Hümeyra próbuje dowiedzieć się od Kiymet, skąd plama z krwi na jej bluzce. Kobieta na poczekaniu wymyśla historyjkę o niegroźnym wypadku, jaki miała. Hümeyra przeprasza ciotkę za swoją podejrzliwość.

Emisja odcinka 1135 Elif w poniedziałek 17 stycznia, o godzinie 14:00 w TVP1.

Elif odcinek 1136 - streszczenie

Hümeyra bezskutecznie próbuje skontaktować się z Leventem. Na domiar złego Kiymet w akcie zemsty pokazuje jej wiadomość w gazecie o rzekomym romansie Leventa z gwiazdą, którą ochrania. Hümeyra jest załamana. Jest przekonana, że Levent ją zdradza i oszukuje. Mahir odwiedza Melek. Podczas rozmowy Melek wspomina mu o zakrwawionej bluzce, którą Elif zauważyła w rzeczach Kiymet. Targany złymi przeczuciami Mahir jedzie do biura Fikret. Podczas jego wizyty, sekretarka Fikret odbiera telefon z wezwaniem na policję. Na posterunku Mahir dowiaduje się, że Fikret została zamordowana. Jest prawie pewien, że za zbrodnię odpowiada Kiymet. Postanawia zdobyć zakrwawioną koszulę, o której mówiła Melek. Dobrą okazją ku temu okazuje się kolacja, na którą wszyscy zostają zaproszeni przez Macide. Levent próbuje dodzwonić się do Hümeyry, obawia się, że uwierzyła w prasowe plotki.

Emisja odcinka 1136 Elif we wtorek 18 stycznia, o godzinie 14:00 w TVP1.

Elif odcinek 1137 - streszczenie

Şafak czuje się bezużyteczny i upokorzony, frustracje wyładowuje na Jülide. Tymczasem Leman tylko czeka na dobrą okazję, żeby pozbyć się synowej. Macide i Hümeyra przygotowują ubrania dla potrzebujących. Ku zaskoczeniu Kiymet, Gulsum przynosi też zakrwawioną koszulę Kiymet. Kobieta naprędce wymyśla historię o rzekomym upadku, po czym zabiera bluzkę pod pretekstem oddania jej do pralni. Melek i Elif w towarzystwie Mahira pojawiają się w domu Haktanirów na proszonej kolacji. Wszyscy przyjmują je serdecznie, tylko Kiymet nie może znieść ich obecności. W tym czasie Mahir przekazuje Melek, że Fikret została zamordowana. Levent przyjeżdża do rezydencji i prosi Hümeyrę o rozmowę. Rani go fakt, że Hümeyra mu nie ufa. Głęboko dotknięty, wyjawia w końcu, że nie odbierał jej telefonów, bo był zajęty wybieraniem pierścionka zaręczynowego dla Hümeyry.

Emisja odcinka 1137 Elif w środę 19 stycznia, o godzinie 14:00 w TVP1.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE