Elif - to wydarzy się w ostatnich odcinkach! Jaki finał serialu?

2022-01-19 14:31 ek
Elif
Autor: VOD TVP

Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością, a w dodatku przyciągają przed ekrany ogromną publiczność. Widzowie pokochali serial Elif, który wielkimi krokami zbliża się do końca. Co wydarzy się w ostatnich odcinkach serialu? Jaki będzie finał? Elif gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku! Sprawdźcie szczegóły.

Serial Elif zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2017 roku. Od tamtej pory  przyciąga przed telewizory ogromną publiczność, która z niecierpliwością wyczekuje kolejnych wątków z ich ulubionymi  bohaterami. Nagłe zwroty akcji, intrygi, miłosne rozterki, porwania i okrutne morderstwa, trzymają widzów w napięciu! Niestety turecki serial opowiadający historię Melek, Elif, Kerema i Humeyry, dobiega końca. Co wydarzy się w ostatnich odcinkach produkcji? Jaki będzie finał tureckiego serialu?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Elif - jak zakończy się serial?

Niestety, wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wielkimi krokami zbliża się wielki finał serialu Elif, który liczy łącznie 1164 odcinków. Co wydarzy się w finale tureckiej produkcji? Nie trzymamy Was dłużej w niepewności. W ostatnim odcinku serialu Elif, dojdzie do tragicznego zdarzenia. Kiymet odda strzały w kierunku Kerema, Macide oraz Mahira. Macide zginie na miejscu, Kerem trafi do szpitala, a Mahir odniesie lekkie obrażenia. Dla Elif i Melek serial zakończy się pozytywnie, ponieważ matka z córką rozpoczną nowe życie u boku Mahira. Ostatni 1164 odcinek serialu Elif, będzie miał swoją emisję w lutym 2022 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE