Elif ma już 1000 odcinków! Uwielbiany turecki serial obchodzi jubileusz. Co się wydarzy?

2021-06-22 16:09 Alicja Wójcik
Elif
Autor: materiały TVP

Produkcje znad Bosforu mają w naszym kraju dziesiątki wiernych fanów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą każdy odcinek. I choć można znaleźć wiele tureckich seriali, które cieszą się ogromną oglądalnością, niewiele z nich jest tak popularnych jak Elif. Produkcja ta zadebiutowała w polskiej telewizji w maju 2017 roku (trzy lata po premierze w Turcji) i błyskawicznie podbiła serca Polaków. Pod koniec lutego 2021 roku Telewizja Polska rozpoczęła emisję piątego już sezonu serialu.

Elif emitowany jest w Telewizji Polskiej od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Ukazujące się w naszym kraju odcinki dopasowane są do polskich realiów telewizyjnych, dlatego są nieco krótsze niż te emitowane w Turcji. Z tego powodu oryginalnie ukazało się ich 940, a polscy widzowie 23 czerwca zobaczą jubileuszowy, 1000 odcinek Elif!

Elif ma już 1000 odcinków! Uwielbiany turecki serial obchodzi jubileusz. Co się wydarzy?

Birce i Akin znów sobie dokuczają. Gdy jednak Birce dowiaduje się, że chłopak cieszy się ogromnym zainteresowaniem dziewcząt z innych działów, uświadamia sobie, że nie jest jej obojętny. Kerem po raz kolejny jest pod wrażeniem umiejętności organizacyjnych Asli, która robi wszystko, aby naprawić skutki działań Parli. Chłopak nadal nie może uwierzyć, że jego asystentka mieszka razem z Melek i Elif. Kiymet chce przyspieszyć rozwój choroby Macide. Knuje intrygę, w efekcie której stypendystki Macide utracą stypendia i tym samym możliwość nauki. Spotyka się z synem w kawiarni i przedstawia mu swój pomysł. Mahir jednak jest oburzony planem matki. Po jej wyjściu zaprasza do kawiarni Melek. Nie jest w stanie ukryć swojego zauroczenia kobietą. Kerem chcąc zrobić Asli niespodziankę zaprasza Elif do firmy. Podczas rozmowy Elif wygaduje się, że Asli nazywała Kerema "panem arogantem".

Dla fanów Elif ciekawostką z pewnością jest fakt, że wcielająca się w tytułową bohaterkę aktorka, Isabella Damla Güvenilir, to w Turcji dziecięca gwiazda telewizyjna! Isabella gra również między innymi jedną z głównych ról w serialu Promyk nadziei, który także emitowany jest obecnie w polskiej telewizji. Co ciekawe, aktorka urodziła się w Nowym Jorku, a w styczniu 2021 roku obchodziła swoje 12. urodziny.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE