Elif - już ponad 800 odcinków! Jak dzisiaj wygląda dziewczynka z tureckiego serialu?

2020-09-22 10:07 PK
Elif
Autor: Materiały prasowe TVP

Elif to serial turecki, który jest niekwestionowanym królem tego gatunku. Produkcja emitowana była od września 2014 roku do czerwca 2019 na antenie Kanal 7. W Polsce Elif śledzimy od 2017 roku w każdy dzień powszedni w Telewizyjnej Jedynce. Główną bohaterką serialu jest Isabella Damla Güvenilir, która wciela się w tytułową postać. Jak przez lata zmieniła się serialowa Elif?

Serialowa Elif to w rzeczywistości Isabella Damla Güvenilir. Urodziła się 18 stycznia 2009 roku w Nowym Jorku. W wieku 5 lat podczas odwiedzin rodziny w Turcji wzięła udział w castingu do serialu i otrzymała główna rolę. Od tamtego momentu życie młodziutkiej Isabell wywróciło się do góry nogami. Serial stał się absolutnym hitem nie tylko w Turcji, ale także w wielu innych krajach m.in. także w Polsce. Dziewczynka przez lata dorastała na oczach milionów widzów. Jak się zmieniła przez lata?

Elif - jak wygląda dziewczynka z serialu?

O czym jest serial Elif? Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki?

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE