Elif - finał serialu będzie dla widzów szokiem! W ostatnim odcinku zginie uwielbiana postać

2021-01-21 11:34 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Prawdziwym hitem ostatnich miesięcy są tureckie seriale. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje w polskiej telewizji, od razu rozkochuje w sobie widzów. Wśród najpopularniejszych tureckich tytułów niewątpliwie znajduje się Elif. Serial ten gości na antenie TVP1 od 2017 roku i niezmiennie może się pochwalić wysoką oglądalnością. Już wkrótce rozpocznie się emisja piątego i zarazem ostatniego sezonu produkcji. Jego finał będzie dla widzów sporym zaskoczeniem.

Elif - co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? Finał tureckiej produkcji będzie tragiczny! Elif gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć ponad 900 odcinków produkcji, w których zdecydowanie nie brakowało emocji. Porwania, romanse, intrygi, zabójstwa, zdrady oraz pościgi powodowały, że widzowie z niecierpliwością czekali na kolejne epizody Elif. Co wydarzy się w finale serialu?

Elif - co wydarzy się w finale?

Do tej pory wyemitowanych zostało ponad 900 odcinków Elif. Do końca serialu pozostało więc jeszcze około 250 odcinków. Ostatni z nich ujrzy światło dzienne w lutym 2022 roku. W finale produkcji Kiymet strzeli do Kerema, Macide oraz Mahira, czyli swojego syna. Niestety Macide zginie na miejscu. Wiadomo natomiast, że Mahir odniesie lekkie obrażenia, a Kerem zostanie przetransportowany do szpitala. Serial kończy się, gdy Elif, Melek oraz Mahir rozpoczynają wspólne, szczęśliwe życie.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE