Elif 668 streszczenie - Fikret dowiaduje się, w jaki sposób Hakan upokorzył Selima i zwalnia go. Mężczyzna wręcza Selimowi pieniądze na leczenie

2020-02-14 13:00 kw
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 668 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek, 17 lutego godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 668 - W lokalu Yusufa pojawia się Mustafa i ukradkiem podrzuca mu list od Macide. Tymczasem Yahya wypatruje okazji, żeby rozprawić się z Yusufem. Mustafa zauważa Yahyę i każe mu zostawić Yusufa w spokoju. Tymczasem Yusuf znajduje list od ciotki. Nie jest jednak w stanie wybaczyć jej krzywdy, jaką wraz mężem wyrządzili jego rodzinie. Między Hakanem a Selimem dochodzi do awantury. Przy okazji Selim dowiaduje się o zbiórce pieniędzy zorganizowanej przez Zeynep. Świadkiem całej sytuacji jest Firket. Selim mówi mu o swojej chorobie i rezygnuje z pracy. Fikret dowiaduje się również, w jaki sposób Hakan upokorzył Selima i zwalnia go. Murat ma dla Ayli niespodziankę. Do domu Yusufa przychodzi Fikret i wręcza Selimowi pieniądze na leczenie.

Elif 668 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 500 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE