Elif 667 streszczenie - Hakan dowiaduje się o zbiórce pieniędzy na leczenie Selima. Wykorzystuje to, aby upokorzyć rywala

2020-02-13 13:00 kw
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 667 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w piątek, 14 lutego godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 667 - Hakan jest przekonany, że dostanie awans. Ogarnia go wściekłość, gdy okazuje się, że to Selim został zastępcą dyrektora. Szef Yahyi, Tarik, każe mu jak najszybciej sprzątnąć Yusufa. Okazuje się, że księgarz jest bratankiem Madżide, a Tarik jej zięciem. Kobieta jest umierająca. Tarik nie chce dopuścić, żeby Yusuf dostał spadek po swojej ciotce. Oprócz Yahyi, Yusufa szuka też Mustafa, człowiek Madżide. Hakan dowiaduje się o zbiórce pieniędzy na leczenie Selima. Wykorzystuje to, aby upokorzyć rywala. Leyla spotyka się z Kaanem.

Elif 667 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 500 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE