Elif 609 streszczenie - przyjęcie zaręczynowe Leyli i Onura przerywa pojawienie się zakrwawionej Sitare

2019-11-15 15:53 kw
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 609 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek, 18 listopada o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 609 - streszczenie. Sitare próbuje szantażować Erkuta, chcąc nakłonić go, żeby zostawił Selima w spokoju. Rozwścieczony mężczyzna dotkliwie ją bije. Rozpoczyna się przyjęcie zaręczynowe Leyli i Onura. Uroczysty wieczór przerywa pojawienie się zakrwawionej Sitare. Narzeczeni i goście są w szoku, a domownicy opatrują pobitą kobietę. Onur ma za złe Yusufowi to, co się stało. Między narzeczonymi znów dochodzi do kłótni. Matka Onura widzi, jak Yusuf pociesza Leylę. Sitare przeprasza rodzinę Emiroglu i niepostrzeżenie opuszcza ich dom.

Elif 609 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 500 odcinków tej tureckiej telenoweli. 

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE