Elif 1138, 1139, 1140 streszczenie. Elif zostanie porwana przez Kiymet. Mahir oskarży ją o zabicie mecenas Fikret, a Humeyra oświadczy się Leventowi

2022-01-24 10:20 Leon Pietrzak
Elif
Autor: materiały TVP

Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Elif"? Mahir pokaże Kiymet bluzkę we krwi i oskarży ją o zabicie mecenas Fikret. Levent będzie w szoku, po tym, jak Hümeyra oświadczy się jemu w leśnej chacie. Elif zostanie porwana. Co jeszcze czeka widzów w nadchodzących epizodach?

Elif 1138, 1139, 1140 streszczenie odcinków po polsku. Turecka produkcja zadebiutowała w Polsce już w 2017 roku i zastąpiła wtedy popularny serial "Sekrety ojca", który cieszył się ogromną popularnościa na TVP 1. Widzowie szybko zauroczyli się historią młodej dziewczyny i niecierpliwie wyczekują nowych epizodów. Co się wydarzy w serialu 24-26 stycznia? Prezentujemy pełne streszczenie nadchodzących odcinków.

Elif - odcinek 1138

Mahir pokazuje Kiymet zakrwawioną bluzkę i oskarża ją o zabicie mecenas Fikret. Mimo dramatycznych próśb matki, mężczyzna oddaje bluzkę do analizy. Jest pewny, że krew na bluzce należy do Fikret. Levent jest zawiedziony faktem, że Hümeyra uwierzyła w pogłoski, tym samym oskarżając go o zdradę. Kobieta postanawia zrobić wszystko, żeby odzyskać zaufanie Leventa, który składa oficjalne oświadczenie w mediach i zadaje kłam plotkom. Mahir dowiaduje się od laboranta, że krew na bluzce nie należy do Fikret. Teraz ma poczucie winy, że niesłusznie oskarżał matkę o morderstwo. Tymczasem Melek spotyka się z Kiymet i prowokuje do przyznania się do winy. Kobieta nie wie, że Melek nagrała jej wyznania.

Sonda
Czy historia Melek i Elif zakończy się szczęśliwie?

Elif - odcinek 1139

Kerem otrzymuje potwierdzenie z laboratorium, że Melek już dawno temu oddała leki Macide do analizy. To potęguje jeszcze jego wyrzuty sumienia. Mahir błaga matkę o wybaczenie. Kiymet triumfuje kolejne zwycięstwo. Okazuje się, że kobieta podmieniła bluzki, a krew poddana analizie należała do Gulsium. Kiymet jest zaniepokojona słowami Melek. Jest przekonana, że kobieta coś planuje. Korzystając z okazji, że Macide chce odwiedzić Melek wyraża chęć towarzyszenia siostrze, by zorientować się, jakie zamiary wobec niej ma Melek. W dniu wizyty Kiymet w obecności Macide i Asli prosi Melek o wybaczenie.

Elif - odcinek 1140

Kerem jest bardzo podekscytowany myślą o współpracy z firmą odzieżową Dream-Tex. Inwestycja ta wymaga jednak ogromnych nakładów finansowych. Rana sprzeciwia się podejmowaniu ryzyka, co ma odwrotny skutek i wręcz zachęca rodzinę Haktanirów do zawarcia umowy o współpracy. Nikt nie ma pojęcia, że to Rana stoi za całym przedsięwzięciem. Kiedy Melek również wyraża chęć zakończenia sporu z Kiymet, Macide nie posiada się z radości. Tymczasem Kiymet znajduje nagranie w telefonie Melek. Zostaje przyłapana na szperaniu w torebce Melek i nie udaje jej się go usunąć. Hümeyra podstępem zwabia Leventa do chatki w lesie. Ten nie ukrywa swojego zdziwienia, gdy zastaje tam ukochaną. Hümeyra prosi go o drugą szansę i ku jego zaskoczeniu oświadcza mu się. Zapędzona w kozi róg Kiymet porywa Elif. Gdy Melek ma właśnie zanieść nagranie na policję dowiaduje się, że jej córka jest w rękach Kiymet.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE