Elif streszczenie odcinków 1095, 1096, 1097, 1098, 1099: Melek zostaje uznana winną zarzucanych jej czynów. Sąd skazuje ją na piętnaście lat pozbawienia wolności

2021-11-21 19:14 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 1095, 1096, 1097, 1098, 1099 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1095-1099 odbędzie się w dniach 22-26 listopada. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 1095, 1096, 1097, 1098, 1099. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 1095-1099 prezentujemy poniżej.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Elif - odcinek 1095

Mahir i Asli nieustannie czuwają w szpitalu, sprawy zawodowe zmuszają ich jednak do odwiedzenia firmy. Pod ich nieobecność w szpitalu pojawia się Kiymet i próbuje udusić Melek poduszką. Przekonana, że osiągnęła swój cel, wraca do domu. Tymczasem pielęgniarka zauważa pogorszenie się stanu Melek. Natychmiastowa interwencja ratuje jej życie. Leman przypadkiem zauważa swój talerz w sklepie Tufana. Kłamstwa Emirhana wychodzą na jaw. Asli służbowo odwiedza Kerema w rezydencji. Oboje boleśnie odczuwają, jak sprawa z Melek wpłynęła na ich relacje. Tufan zamierza wykorzystać rodzącą się więź między nim a Emirhanem przeciwko Jülide i jej nowej rodzinie. Namawia chłopca, żeby podkradł Şafakowi pytania do zbliżającego się egzaminu. Melek opowiada Fikret o tym, że w szpitalu ktoś usiłował ją zabić. Prawniczka jest wstrząśnięta tą sprawą, szczególnie że lekarz próbuje wszystko zatuszować. Kobieta nie ma jednak wątpliwości, kto jest sprawcą. 

Elif - odcinek 1096

Hümeyra coraz dotkliwiej znosi nieobecność Leventa. Wspomnienia wspólnie spędzonych chwil sprawiają, że kobieta postanawia odzyskać przyjaciela. Prosi go o spotkanie. Podczas rozmowy wyjawia Leventowi, jak bardzo jej na nim zależy. Przekonana o śmierci Melek Kiymet nie posiada się z radości. Jej nastrój burzy wizyta Fikret, od której dowiaduje się, że Melek przeżyła. O próbie uduszenia dowiaduje się również Mahir. Jest zdruzgotany postępowaniem swojej matki. Tymczasem Kiymet każe synowi zrezygnować z usług adwokatki.

Elif - odcinek 1097

Emirhan za namową Tufana wykrada klucz odpowiedzi do testu, jaki przygotował Şafak. Fikret próbuje ustalić, kim była kobieta z nagrania ze szpitala. Czas nagli. Nazajutrz ma się odbyć rozprawa Melek. Lekarz, z którym rozmawia adwokatka broniąc dobrego imienia szpitala sugeruje, że Melek miała halucynacje polekowe. Kerem zaczyna dostrzegać coraz częstsze kontakty Asli i Mahira. Nie wie, co o tym myśleć. Nadchodzi dzień rozprawy Melek. Elif jest przekonana, że pojedzie do sądu z resztą domowników. Kiymet jednak każe jej zostać w domu. 

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Elif - odcinek 1098

Podczas śniadania Şafak strofuje Emirhana, podkreślając, że chłopiec sprawił mu wielki zawód. Emirhan jest przekonany, że jego ojczym dowiedział się o wykradzionych odpowiedziach. Oddycha z ulgą, gdy okazuje się, że chodziło o mycie zębów przed snem. Ku zadowoleniu domowników Emirhan jest przekonany, że dostanie z testu najwyższą ocenę. Tufan z kolei jest dumny z syna, gdy dowiaduje się o kradzieży klucza odpowiedzi. Elif jest załamana faktem, że nie pojedzie na rozprawę. Nie posiada się z radości, gdy Hümeyra pozwala jej jechać. Gwiazda i Cicek są przekonane, że Melek zostanie oczyszczona z zarzutów i odzyska wolność. Również Asli i Birce mają taką nadzieję i postanawiają przygotować dla Melek uroczystą kolację. W sądzie po mowie obrończej, Kerem prosi sędziego o głos. Jego słowa są bardzo obciążające dla Melek. Zapada wyrok. Melek zostaje uznana winną zarzucanych jej czynów i skazana na piętnaście lat pozbawienia wolności. 

Elif - odcinek 1099

Melek jest załamana wyrokiem, nie może pogodzić się ze świadomością, że na lata zostawi córkę samą. Fidan i Nesrin nie tracą okazji, żeby jeszcze bardziej ją pognębić. Elif również bardzo przeżywa wynik sprawy. Ma też wielki żal do Kerema za to, że przyłożył do tego rękę. Dziewczynka rozchorowuje się ze smutku. Kiymet bezskutecznie próbuje ukryć jej stan przed domownikami. Kerem, zorientowawszy się, że Elif jest chora, wzywa lekarza i oboje z siostrą troskliwie zajmują się dzieckiem. Jülide niepokoi zachowanie Emirhana. Kobieta ma świadomość, że syn prawie się nie uczył, a jednak jest bardzo pewien najwyższej oceny. Emirhan po raz pierwszy nazywa Leman babcią. Chłopiec szybko orientuje się, że może wykorzystać wzruszenie Leman. Kerem jest bardzo przygnębiony, smuci go cierpienie Elif, a do tego ma wrażenie, że wszyscy obwiniają go o to, co się stało z Melek. W więzieniu Melek zdecydowanie sprzeciwia się Fidan. Ku zaskoczeniu współwięźniarek Fidan, zamiast zaatakować ją, spokojnie wraca na swoją pryczę. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE