Elif streszczenie odcinków 1082, 1083, 1084, 1085: Kiymet uniemożliwia Elif kontakt z mamą. Hümeyra i Levent stają się sobie coraz bliżsi

2021-11-02 7:57 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 1082, 1083, 1084, 1085 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1082-1085 odbędzie się w dniach 2-5 listopada. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 1082, 1083, 1084, 1085. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 1082-1085 prezentujemy poniżej.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Elif - odcinek 1082

W tajemnicy przed Leventem Hümeyra udaje się na widzenie do Tarika. W więzieniu dowiaduje się, że został on napadnięty w celi i przebywa w szpitalu. Między Fidan a Melek dochodzi do kolejnej kłótni, w decydującym momencie pojawia się Gwiazda. Radość Melek i Çicek jest tym większa, że Fidan zostaje zabrana do karceru. Kiymet spotyka się z Mahirem. Wyjawia mu, że Melek i Elif to żona i pasierbica Yusufa, i że one również są spadkobierczyniami majątku Haktanirów. Tufan buntuje Emirhana. Namawia chłopca, żeby udawał chorego i wymknął się na wspólne strzelanie. Melek i Elif piszą do siebie listy. Melek zamierza go wysłać z więzienia, Elif prosi o pomoc Hümeyrę. 

Elif - odcinek 1083

Pod nieobecność Fidan w celi panuje serdeczna atmosfera. Więźniarki piszą razem listy do swoich bliskich. Wszystko się zmienia, gdy Fidan powraca. Kobiety boją się przekazać swoją korespondencję strażniczce. Odwagi dodaje im Melek, która jako pierwsza oddaje swój list. Fidan nie może tego znieść. Przechwytuje list do Elif, czyta go na głos, a potem ku rozpaczy Melek rwie na kawałki. Mahir, chcąc odciągnąć uwagę Fikret od swojej matki, sugeruje jej, że to Tarik jest odpowiedzialny za wszystko, co przytrafiło się Haktanirom i Melek. Za radą Tufana Emirhan symuluje chorobę. Wykorzystując nieuwagę Jülide i Leman, chłopiec wymyka się z domu i udaje się z Tufanem na wspólne strzelanie. Chłopiec szybko orientuje się, że nie jest to takie zabawne, jak sądził. Jülide szybko odkrywa nieobecność syna i domyśla się, gdzie może być. Şafak rusza na poszukiwanie chłopca. Kiymet wykrada z pokoju Hümeyry list Elif do matki.

Sonda
Czy historia Melek i Elif zakończy się szczęśliwie?

Elif - odcinek 1084

Tufan zmusza Emirhana, by strzelał do balonów. Chłopiec robi to z niechęcią. Gdy niechcący trafia i uśmierca mewę, przychodzi Şafak. Zabiera zapłakanego chłopca do domu. Jülide jest załamana, że Emrihan powoli upodabnia się do Tufana. Melek dzwoni do rezydencji z nadzieją na rozmowę z córką. Niestety, odbiera Kiymet i ku rozpaczy Melek i Elif nie dopuszcza do rozmowy. Aby mieć większą kontrolę nad dziewczynką, pod pretekstem lęków i samotności prosi Macide, by Elif wprowadziła się do jej pokoju. Macide zgadza się, a przerażona Elif nie może zaprotestować. Hümeyra i Levent stają się sobie coraz bliżsi. Nie wiedzą, że Rana zleciła sfotografowanie ich w sytuacji, którą można dwuznacznie interpretować. 

Elif - odcinek 1085

Melek jest załamana po tym, jak nie udało się jej porozmawiać z córką. Nastrój jej poprawia informacja, że nazajutrz jest dzień odwiedzin. Jest pewna, że Asli przyprowadzi Elif i nie może się doczekać spotkania z córką. Hümeyra nie zgadza się, żeby Elif mieszkała z Kiymet. Prosi dziewczynkę, żeby sama zdecydowała, z kim chce dzielić pokój. Ku wściekłości Kiymet Elif deklaruje chęć powrotu do pokoju Hümeyry. Fidan zbiera od współosadzonych pieniądze na telefon, który załatwiła jej strażniczka. Melek namawia pozostałe kobiety, by nie płaciły Fidan haraczu. Asli jedzie po Elif do rezydencji, by stamtąd pojechać do więzienia. Kiymet jednak okłamuje ją, że Elif zwichnęła sobie nogę i nie jest w stanie wyjść z domu. Gdy Elif dowiaduje się, że nie odwiedzi mamy, załamuje się. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE