Dzikie pszczoły odc. 21, 22, 23, 24, 25: Assimina zrywa zaręczyny z Nikiforosem. Tomas oświadcza się Eleni

2021-07-23 9:32 kg
Dzikie pszczoły
Autor: materiały TVP

Dzikie pszczoły odcinki 21, 22, 23, 24, 25 streszczenia. Grecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55. Emisja epizodów 21-25 odbędzie się w dniach 26-30 lipca. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Dzikie pszczoły odc. 21, 22, 23, 24, 25. W wiosce Diafani niespodziewanie umiera Georgis Stamiris, pozostawiając trzy córki: Drosso, Assiminę i Eleni. Po śmierci ojca siostry muszą przeciwstawić się Doukasowi, miejscowemu bogaczowi. Jego syn zamierza poślubić najstarszą siostrę, by jego rodzina zdobyła majątek pozostawiony przez Georgisa. Ślub Eleni ma ogromny wpływ na życie sióstr. W serialu występują: Danai Mihalaki, Elli Tringou, Maria Kitsou, Leonidas Kakouris.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27

Dzikie pszczoły - odcinek 21

Koroner, zastraszony i przekupiony przez Doukasa, orzeka, iż Giannos zginął śmiercią samobójczą przez powieszenie. Doukas zabrania Konstantisowi mścić się na Miltiadisie. Obiecuje, że przepędzi z Diafani całą jego rodzinę. Annette, w obecności Doukasa, głośno komentuje malinkę na szyi Mirsini. A Assimina zaczyna pod wpływem wypitego wina wspominać koszmarną noc z Sergiosem. 

Dzikie pszczoły - odcinek 22

Assimina zręcznie tłumaczy Nikiforosowi słowa, które nieopatrznie wypowiedziała w tawernie o poślubnej nocy Sergiosa i Eleni. Zaniepokojony Nikiforos dopytuje jednak Eleni, a ich rozmowę podsłuchuje Thomas. Przyłapuje go na tym Drosso. Eleni odmawia sprzedaży ziemi prawnikom inwestorów, co wzbudza złość niektórych mieszkańców Diafani. Lambros po raz kolejny wyznaje Eleni, że jest dla niego wszystkim. Doukas żąda od burmistrza, by sprawił, że Lambros opuści Diafani. 

Dzikie pszczoły - odcinek 23

Nikiforos broni Assiminy przed obelgami matki, której udziela ostrej reprymendy. Mirsini odchorowuje zachowanie syna, bo uznaje, że jest dla rodziny stracony. Burmistrz, na polecenie Doukasa, szuka haka na Lambrosa. Zmusza sierżanta, żeby zrewidował bibliotekę szkolną w poszukiwaniu niewskazanych książek. Część mieszkańców próbuje skłonić Eleni do sprzedaży ziemi, wierząc że inwestycje poprawią ich byt.

Dzikie pszczoły - odcinek 24

Ludzie Dukasa straszą i szantażują Eleni. Assimina zrywa zaręczyny z Nikiforosem, bo wierzy, że tak będzie dla niego lepiej. Burmistrz prosi Sierżanta o przeprowadzenie rewizji w szkolnej bibliotece. Znajdują tam komunistyczne książki, zakazane w Grecji. Lambros boi się, że straci prawo wykonywania zawodu nauczyciela. Okazuje się, że te same książki ukradziono wcześniej Prokopisowi. Tomas oświadcza się Eleni.

Dzikie pszczoły - odcinek 25

Mirsini i Tomas umawiają się, że za każdym razem zostawią tasiemkę w umówionym miejscu, kiedy będą chcieli się ze sobą spotkać. Mirsini pisze list do syna, w którym odwodzi go od małżeństwa z Assimną. Ostrzega, że zostanie pozbawiony finansowego wsparcia ojca. Nikiforos przychodzi do domu po swoje rzeczy i daje się namówić na wspólne z ojcem polowanie. W retrospekcji widzimy Diafani w 1940 r. i poznajemy przeszłość rodziców Eleni. Matka, Valentini, miała romans z Miltiadisem. Owocem tego związku jest Drosso. Miltiadis za namową ojca zostawił ciężarną Valentini i zrozpaczony wstąpił do wojska. Jego brat, Dukas, powiedział ojcu Eleni o ukrywanym romansie. Sierżant informuje Lambrosa, że jest uwolniony od zarzutów, bo ktoś podłożył zakazane książki w szkolnej bibliotece. Eleni, widząc rozpacz siostry, sporządza umowę darowizny, w której przepisuje Assiminie ziemię. Chce, żeby Assimina była szczęśliwa i wyszła za Nikiforosa. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE