M jak miłość - Teresa Lipowska na zdjęciu z młodości. Jak wyglądała 60 lat temu?

2021-07-22 15:07 kg
M jak miłość
Autor: materiały TVP

M jak miłość to ukochany serial wszystkich Polaków. Produkcja gości na antenie Telewizji Polskiej od 2000 roku i niezmiennie przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów. Od samego początku w telenoweli występuje Teresa Lipowska, która wciela się w Barbarę Mostowiak. Ostatnio w sieci pojawiło się zdjęcie aktorki sprzed 60 lat, które naprawdę zachwyca! Jak wyglądała Teresa Lipowska w młodości? Sprawdźcie!

M jak miłość - Teresa Lipowska na zdjęciu z młodości. Od ponad 20 lat Teresa Lipowska wciela się w Barbarę Mostowiak w M jak miłość. Rola w serialu przyniosła aktorce największą rozpoznawalność oraz sympatię ze strony widzów. Gwiazda ma jednak na koncie występy w innych, równie popularnych produkcjach. Zagrała między innymi w filmach: Nikodem Dyzma, Sublokator, Skok, Znak czy też Dłużnicy śmierci oraz w serialach: Noce i dnie, Lalka, Matki, żony i kochanki, 13 posterunek, Klan, Miodowe Lata oraz Na dobre i na złe.

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

M jak miłość - jak wyglądała Teresa Lipowska 60 lat temu?

Teresa Lipowska to 84-letnia aktorka, która ma na koncie role w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i serialowych. Od ponad 20 lat widzowie mają okazję śledzić losy jej postaci w serialu M jak miłość i podziwiać nie tylko talent aktorski gwiazdy, ale również jej niezwykłą urodę. Ostatnio w sieci pojawiła się fotografia artystki sprzed 60 lat. Trzeba przyznać, że Lipowska już wtedy zachwycała przepiękną twarzą, przyciągającym spojrzeniem oraz ciepłym uśmiechem. Jesteście ciekawi, jak wyglądała w młodości? Sprawdźcie poniżej:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE