Dziewczyny z Dubaju - główną rolę w filmie zagra włoski aktor. Podbije serca Polek jak Michele Morrone?

2020-06-29 10:30 kg
Michele Morrone
Autor: wbf

Dziewczyny z Dubaju to film produkowany przez Dorotę Rabczewską-Stępień oraz Emila Stępnia w reżyserii Marii Sadowskiej, który ma zdemaskować hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnić prawdę na temat tzw. afery dubajskiej. W produkcji wystąpią m.in. Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Anna Karczmarczyk oraz Katarzyna Figura. W obsadzie znalazł się również włoski aktor, który z pewnością rozkocha w sobie wszystkie Polki.

Dziewczyny z Dubaju - główną rolę w filmie zagra włoski aktor. Podbije serca Polek jak Michele Morrone? Michele Morrone w filmie 365 dni zagrał niezwykle władczego Massimo. Od razu rozkochał w sobie wszystkie Polki, które z niecierpliwością czekają na kolejną część filmu, w którym gra przystojny Włoch. Okazuje się, że w nadchodzącej produkcji Dziewczyny z Dubaju, jedną z głównych ról również zagra włoski gwiazdor. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co Morrone?

Dziewczyny z Dubaju - fabuła

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę… 

W filmie zagrają m.in.: Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibak-Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski. Do obsady filmu Dziewczyny z Dubaju dołączył ostatnio Giullio Berruti - włoski aktor, model i producent filmowy, który znany jest z takich produkcji jak: Walking on sunshine, Monte Carlo czy też Piekło Gabriela. Przystojniak wcieli się w bezwzględnego mężczyznę o arabskich korzeniach. Włoch ma szansę osiągnąć równie duży sukces, co Michele Morrone, który po udziale w filmie 365 dni zyskał ogromną rzeszę fanów. Jesteście ciekawi, jak wygląda aktor? Poniżej znajdziecie kilka jego zdjęć. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
CI siamo voluti bene ✂️ @nicholas.fols📷 Post udostępniony przez GIULIO BERRUTI (@giulioberruti)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Ciao 📷@ashguptaslife Post udostępniony przez GIULIO BERRUTI (@giulioberruti)
Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE