Dzień dobry TVN - przerwa wakacyjna 2021. Od kiedy do kiedy?

2021-06-21 14:25 AW
Dzień dobry TVN
Autor: Materiały Prasowe

Dzień dobry TVN to cieszący się bardzo dużą popularnością poranny magazyn telewizyjny, który zwykle emitowany jest przez siedem dni w tygodniu. Od marca 2020 roku DDTVN rozpoczyna się o godzinie 8:00, a cały odcinek programu trwa około 200 minut. Najważniejszym elementem magazynu są rozmowy gospodarzy z zaproszonymi do studia gośćmi, jednak w każdym odcinku widzowie mogą oglądać także m.in. pogodę, kącik kulinarny czy wejścia reporterów z różnych miejsc.

Dzień dobry TVN - przerwa wakacyjna 2021. Od kiedy do kiedy? Okres wakacyjny niestety nie sprzyja fanom Dzień dobry TVN - w tym czasie magazyn nie ukazuje się bowiem codziennie, a jedynie w weekendy (tak jak przez pierwsze dwa lata emisji DDTVN). Przez lipiec i sierpień w soboty i niedziele widzowie mogą śledzić Dzień dobry wakacje, a w tym czasie studio DDTVN prowadzone jest często z różnych zakątków Polski.

Dzień dobry TVN - przerwa wakacyjna 2021. Od kiedy do kiedy?

W tym roku na fanów programu czekała niestety dość przykra niespodzianka. Widzowie przyzwyczaili się do tego, że codzienne wydania Dzień Dobry TVN znikają dopiero po zakończeniu roku szkolnego, które w tym roku zaplanowane zostało na 25 czerwca. Niestety - już w poniedziałek 21 czerwca program nie został wyemitowany. W weekend 26-27 czerwca widzowie zobaczą pierwsze wydanie Dzień dobry wakacje, które poprowadzą Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Wakacyjne wydania programu będą emitowane w każdy weekend w godzinach 9:00-11:30. Codzienne wydania DDTVN powrócą po wakacjach - najprawdopodobniej już od samego początku września.

Trening do piosenek EKIPY | ESKA XD - Fit vlog #25
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE